Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 7055
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zjazd koronowanych głów w Kinie Helios

Czwartek, 17 września 2015, 13:32
Aktualizacja: Sobota, 19 września 2015, 10:22
Autor: zk
Jelenia Góra: Zjazd koronowanych głów w Kinie Helios
Fot. zk
Księżniczki, księżne, królewny i królowe w tiarach, koronach i koronopodobnych nakryciach głowy zaszczyciły wczoraj swoją obecnością i pojawiły się na projekcie "Kino Kobiet".

Przed seansem filmu "Król życia", który był uwieńczeniem kolejnego spotkania kobiet Jej Wysokości mogły delektować się poczęstunkiem przygotowanym przez Lekkie Dania, skorzystać z porad partnerów wydarzenia wśród których tym razem znaleźli się m.in.: Perfumeria Douglas z Galerii Sudeckiej, Lou Pre i Renault Dzięciołowski.

Czy faktycznie szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów, jak przekonywał Edward, główny bohater komedii Jerzego Zielińskiego? Tego nie wiemy, jednak z całą odpowiedzialnością potwierdzić, iż obejmuje całą salę, w której raz w miesiącu królują panie z Jeleniej Góry i okolic.

Spotkanie w sali kinowej rozpoczął pokaz jogi prowadzony przez instruktorkę jogi Panią Patrycję Jarosz. Wśród zorganizowanych konkursów były takie, w których trzeba było się wykazać znajomością aktorów i aktorek rozpoznając filmowych królów i królowe. Wysoko poprzeczkę podniosła zabawa "Wcielenia Roberta W.", podczas której trzeba było odgadnąć jak najwięcej tytułów filmów, w których występował Robert Więckiewicz. Dzielne królowe musiały również wziąć udział w teście "Na ziarnku grochu", podczas którego siedząc na królewskim tronie musiały rozpoznać jaki atrybut władzy "królowej domu" znajduje się pod poduchą, na której siedziały. Tradycyjnie była zabawa dla przyjaciółek - tym razem "Przyjaciółki jak z obrazka" musiały się wykazać spostrzegawczością i dobrą pamięcią. Panie rozpoznawały nominały pieniędzy po postaciach królów, a na koniec organizatorzy jak zawsze ... "Stawiali warunki" - tym razem nagrody mogły trafić do brunetek w koronach z naszyjnikami/koralami i kolczykami.

Elokwencja, elegancja, smak i wyjątkowe poczucie humoru charakteryzowały prowadzących wieczór, Monikę Kołosowską - dyrektor Kina oraz Pawła Rzedzickiego z Party4you - DJ'a, wodzireja oraz konferansjera.

Kolejna edycja Kina Kobiet już w środę, 7 października - szczegóły można znaleźć na stronie www kina Helios (http://www.helios.pl/45,Jelenia-Gora/KinoKobiet/).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group