Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 2061
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Zimowa Zadymka w Dwójce”

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 27 lutego 2017, 8:15
Aktualizacja: 8:22
Autor: Jacek Kubicki/Jel
Fot. Użyczone/SP 2
Zimowisko zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze to już przeszłość, ale wspomnienia z nim związane na długo pozostaną w pamięci uczestników. „Zimowa Zadymka w Dwójce” przyniosła wiele radości i mnóstwo dobrej zabawy.

Zajęcia warsztatowe w Muzeum Karkonoskim, zabawa w kręgielni „Bowling Centrum” i łyżwiarskie popisy na lodowisku MOS stanowiły jedynie część atrakcji. - Odwiedziliśmy także Kino „Grand”, gdzie poznaliśmy ciekawą przygodę „Wiplali” oraz Zdrojowy Teatr Animacji, aby śmiać się i bać zarazem podczas spektaklu „Rydygier – mój przyjaciel wampir” – opowiadają uczestnicy.

W szkole dzieci brały aktywny udział w zajęciach tanecznych, wokalnych, plastycznych, technicznych, robotyki i wielu innych. Szalona zabawa trwała podczas dyskoteki „Zimowisko-zabawisko”.

W ostatnim dniu wszyscy uczestnicy „Zadymki…” wzięli udział w „Igrzyskach sportowych”, podczas których sprawdzili się w różnych dyscyplinach. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek, a feryjną przygodę zakończyło „Ognisko-Palenisko”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Basia z rodzicami 27-02-2017 8:33
Super ferie!!!!duzo sie dzialo,wiele atrakcji i bardzo fajnych zajec.To byly najlepsze moje ferie!!!!!!!!Chce.y takie same za rok.Dziekujemy!!!!
~tomeczek 27-02-2017 12:48
Było extra-)
rymcycymcy 27-02-2017 21:10
Kiełbaska z dymem na wodzie ...mi się skojarzyło :) https://www.youtube.com/watch?v=jFrZLCt0FRY

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group