Piątek, 26 czerwca
25°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy

„Zimowa Zadymka w Dwójce” [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Jacek Kubicki/Jel 1 min czytania

Zimowisko zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze to już przeszłość, ale wspomnienia z nim związane na długo pozostaną w pamięci uczestników. „Zimowa Zadymka w Dwójce” przyniosła wiele radości i mnóstwo dobrej zabawy.

Zajęcia warsztatowe w Muzeum Karkonoskim, zabawa w kręgielni „Bowling Centrum” i łyżwiarskie popisy na lodowisku MOS stanowiły jedynie część atrakcji. - Odwiedziliśmy także Kino „Grand”, gdzie poznaliśmy ciekawą przygodę „Wiplali” oraz Zdrojowy Teatr Animacji, aby śmiać się i bać zarazem podczas spektaklu „Rydygier – mój przyjaciel wampir” – opowiadają uczestnicy. rn rnW szkole dzieci brały aktywny udział w zajęciach tanecznych, wokalnych, plastycznych, technicznych, robotyki i wielu innych. Szalona zabawa trwała podczas dyskoteki „Zimowisko-zabawisko”.

W ostatnim dniu wszyscy uczestnicy „Zadymki…” wzięli udział w „Igrzyskach sportowych”, podczas których sprawdzili się w różnych dyscyplinach. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek, a feryjną przygodę zakończyło „Ognisko-Palenisko”.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka