Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6721
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Zimowa Zadymka w Dwójce”

Poniedziałek, 27 lutego 2017, 8:15
Aktualizacja: 8:22
Autor: Jacek Kubicki/Jel
Jelenia Góra: „Zimowa Zadymka w Dwójce”
Fot. Użyczone/SP 2
Zimowisko zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze to już przeszłość, ale wspomnienia z nim związane na długo pozostaną w pamięci uczestników. „Zimowa Zadymka w Dwójce” przyniosła wiele radości i mnóstwo dobrej zabawy.

Zajęcia warsztatowe w Muzeum Karkonoskim, zabawa w kręgielni „Bowling Centrum” i łyżwiarskie popisy na lodowisku MOS stanowiły jedynie część atrakcji. - Odwiedziliśmy także Kino „Grand”, gdzie poznaliśmy ciekawą przygodę „Wiplali” oraz Zdrojowy Teatr Animacji, aby śmiać się i bać zarazem podczas spektaklu „Rydygier – mój przyjaciel wampir” – opowiadają uczestnicy.

W szkole dzieci brały aktywny udział w zajęciach tanecznych, wokalnych, plastycznych, technicznych, robotyki i wielu innych. Szalona zabawa trwała podczas dyskoteki „Zimowisko-zabawisko”.

W ostatnim dniu wszyscy uczestnicy „Zadymki…” wzięli udział w „Igrzyskach sportowych”, podczas których sprawdzili się w różnych dyscyplinach. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek, a feryjną przygodę zakończyło „Ognisko-Palenisko”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group