Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 3622
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ziemniaczane serce dla Czytelników Jelonki.com

Poniedziałek, 3 października 2016, 7:40
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Ziemniaczane serce dla Czytelników Jelonki.com
Fot. Czytelnik
– Skoro w setkach ton pospolitych ziemniaków, udało mi się znaleźć jedno kartoflane serce, to chciałbym by w setkach publikowanych artykułów o nieszczęściach i problemach, pojawił się jeden artykuł radośnie optymistyczny i lekki, o niecodziennym kształcie pewnej jadalnej bulwy rosnącej pod ziemią – napisał do nas Czytelnik i przesłał nam ziemniaczane serce.

I na tym Czytelnik nie skończył. Napisał bowiem jeszcze, że „sercowy ziemniak” nie skończył w garnku, ani na talerzu. Jest bowiem zbyt cenny, by go zjeść. Obecnie zdobi biurko znalazcy pozytywnie nastrajając go do życia i ludzi każdego dnia, kiedy jeleniogórzanin na niego spojrzy.

- Skoro – może nieprzypadkowo – wpadł on w moje ręce, chciałbym, by cieszył też oczy innych jeleniogórzan (i nie tylko), i tak jak mnie nastrajał pozytywnie do ludzi i życia – pisze Czytelnik.

- Przesyłam go z pewnym przesłaniem. Skoro bowiem udało się go znaleźć w Jeleniej Górze, bo ziemniaki kupiłem na Targowisku Zabobrze, to „I love” targowisko i kupcy codziennie walczący o byt z nieubłaganą konkurencją marketów kuszących niższą ceną i adekwatnie do tego gorszą jakością towarów. „I love” Jelenia Góra” i jej mieszkańcy. „I love” zdrowe jedzenie i „I love” tych, którzy chociaż na chwilę uśmiechnęli się z powodu pospolitej, jednak niezwykłej pyry – dodaje Czytelnik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1198
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group