Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 7276
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zielona szkoła picia wódki

Wiadomości: Region Jeleniogórski
Czwartek, 29 maja 2008, 9:36
Aktualizacja: 9:38
Autor: TEJO
Uczniowie ze szkół ze Śląska i Wrocławia urządzili sobie libacje podczas pobytu na zielonych szkołach w Szklarskiej Porębie i Karpaczu.

W środę, w Szklarskiej Porębie patrol policji został wezwany do jednego z domów wczasowych, gdzie na zielonej szkole wypoczywała młodzież z województwa śląskiego. Wychowawczyni nakryła uczniów, kiedy w jednym z pokojów pili wódkę. – Mieli od 0,3 do 1,1 promila alkoholu w organizmie – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Z kolei w Karpaczu wychowawców zaniepokoiło głośne zachowanie się gimnazjalistów, którzy także przyjechali w Karkonosze na zieloną szkołę. Wezwano policję. Cała grupka była pod wpływem alkoholu.

O wybrykach zostaną powiadomione macierzyste placówki oświaty. Policja szuka sprzedawcy, który udostępnił młodzieży trunki. Nie będzie to jednak łatwe. Nie jest bowiem wykluczone, że rozrywkowi uczniowie sami przywieźli wódkę z miejsca zamieszkania.

Tajemnicą poliszynela jest fakt, że zielone szkoły i wycieczki to dla młodzieży świetna okazja do imprezowania i libacji. Często te rozrywki kończą się w szpitalu, dokąd trafiają zatruci alkoholem biesiadnicy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Co dalej z "ustawą aborcyjną"?

Oddanych
głosów
41
- zachować dotychczasowy kompromis
54%
- rozszerzyć o aborcję na życzenie do 12. tygodnia ciąży
37%
- uznać wyrok Trybunału Konstytucyjnego
2%
- całkowity zakaz aborcji.
7%
Copyright © 2002-2020 Highlander's Group