Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 8796
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zgwałcił siedemnastolatkę

Wtorek, 7 listopada 2006, 0:00
Autor: Monika
Jelenia Góra: Zgwałcił siedemnastolatkę
Fot. Krzysztof Knitter
Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie nieletniej dziewczyny. W jego mieszkaniu znaleziono także 600 porcji amfetaminy.

Kiedy wyprowadzano go z aresztu, krzyczał, żeby nie robić mu zdjęć. Głos miał agresywny, a twarz skrywał pod czapką z daszkiem.
– Zatrzymany przyznał się tylko do posiadania narkotyków – mówi nadkomisarz Edyta Bagrowska rzecznik prasowy policji.

W niedzielę Robert K. około godz. 22 zwabił dziewczynę do mieszkania. Proponował jej obejrzenie swojego psa. Ponieważ znali się już wcześniej, ofiara nie podejrzewała intencji oprawcy.
Mężczyzna po wejściu do mieszkania zamknął drzwi na klucz. Trzymał tam nieletnią przez pięć godzin. W tym czasie pił alkohol po czym ją zgwałcił.

Zdesperowanej dziewczynie udało się wysłać sms-a do matki z prośbą o pomoc. Matka niczego nie podejrzewała, ponieważ sądziła, że córka spędza noc u koleżanki. Po odebraniu wiadomości natychmiast zawiadomiła policję. Wraz z rodziną rozpoczęła też poszukiwania na własną rękę.

Przypomnieli sobie o znajomym córki, którego znali jedynie z pseudonimu i opowiedzieli o nim policjantom. Funkcjonariusze skojarzyli sprawcę, ponieważ był już wcześniej notowany za wymuszenia i rozboje. Natychmiast udali się do jego mieszkania. Przez otwarte okno weszli do lokalu i obezwładnili zaskoczonego mężczyznę.
Dziewczynę zastali na miejscu bardzo roztrzęsioną i przerażoną.

W mieszkaniu bandyty policjanci znaleźli 600 porcji amfetaminy, elektroniczną wagę do ważenia narkotyków, fajkę wodną do palenia marihuany oraz specjalną łyżkę do działkowania środków odurzających.

Podczas zatrzymania, mężczyzna był bardzo wulgarny i nie chciał też poddać się badaniu na trzeźwość. Osadzono go w policyjnej izbie zatrzymań. Prokuratura postawiła mu zarzut gwałtu i posiadania narkotyków. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (40)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
884
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group