Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5552
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zestaw par okręgówki oraz klas A i B

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Sobota, 15 września 2012, 1:07
Aktualizacja: 1:09
Autor: Przemo
Fot. archiwum
Weekendowe spotkania ligi okręgowej oraz klas A i B ponownie zgromadzą wiernych fanów lokalnej piłki. Endico–Mitex postara się o czwarte ligowe zwycięstwo w konfrontacji z Leśnikiem Osiecznica, a w Miłkowie dojdzie do hitu kolejki, w któym Energobest podejmie rezerwy Lotnika.

Zestaw par klasy okręgowej:

Sobota, 15. września:
Endico-Mitex Podgórzyn - Leśnik Osiecznica 17:00
Pogoń Świerzawa - Piast Wykroty 17:00
GKS Warta Bolesławiecka - BKS Bolesławiec 17:00
Twardy Świętoszów - Piast Dziwiszów 17:00
Bazalt Sulików - Lotnik Jeżów Sudecki 17:00
Jawa Otok - Kwisa Świeradów Zdrój 17:00

Niedziela, 16 września:
Victoria Ruszów - Włókniarz Mirsk 15:00
Olimpia Kamienna Góra - Czarni Lwówek Śląski 17:00

Zestaw par A-klasy: (Niedziela, 16. września)
Grupa I:
Lechia Piechowice - KS 1946 Chełmsko Śląskie 11:00
Victoria Czadrów - Chojnik Jelenia Góra 12:00
Pegaz Krzeszów - Nysa Wolbromek 14:00
Kwarc Pisarzowice - KS Łomnica 14:00
Czarni Strzyżowiec - Piast Bolków 15:00
Orzeł Wojcieszów - Woskar Szklarska Poręba 15:00
Orzeł Lubawka - Orzeł Mysłakowice 16:30

Grupa II:
Sobota, 15. września (godz. 17:00):
Włókniarz Leśna - Błękitni Studniska Dolne
Niedziela, 16. września (godz. 15:00):
Olsza Olszyna Lubańska - Gryf Gryfów Śląski
LZS Radostów - Pogoń Markocice
Górnik Węgliniec - Cosmos Radzimów
LZS Kościelnik - Stella Lubomierz
LZS Porajów-Kopaczów - Orliki Węgliniec
Chmielanka Chmieleń - Skalnik Rębiszów

Grupa III:
Apis Jędrzychowice - Sparta Zebrzydowa 11:00
Iskra Łagów - KS Łąka 11:00
KS Stare Jaroszowice - Cosmos Milików 11:00
LKS Dobra - GKS Iwiny 11:00
LKS Ocice - Hutnik Pieńsk 14:00
GKS Raciborowice - LZS Łaziska 15:00
LZS Brzeźnik - GKS Tomaszów Bolesławiecki 15:00

Zestaw par B-klasy:

Grupa I:
Potok Karpniki - Bóbr Marciszów 11:00
Orły Lipienica - Dragon Miszkowice 11:00
Gnejs Ogorzelec - Uran Okrzeszyn 11:00
Bóbr Opawa - Spójnia Sady 11:00
Lesk Sędzisław - Amfibolit Leszczyniec 11:00
Czarni Przedwojów - Auxilia Janiszów 15:00

Grupa II:
Energobest Miłków - Lotnik II Jeżów Sudecki 11:00
Olimpia II Kowary - Bobry Wojanów 11:00
Sokół Sokołowiec - GLKS Czernica 11:00
Juvenia Rybnica - KS Maciejowa 15:00
Hottur Borowice - Karpatia Karpacz 15:00
Pub Gol Jelenia Góra - LZS Kostrzyca 17:00
Pauzują: Rudawy Janowice Wielkie.

Grupa III:
Bazalt Wojciechów - LZS Pisarzowice 15:00
Olsza II Olszyna - LZS Henryków 15:00
Pogoń Wleń - LZS Zaręba 15:00
LZS Radogoszcz - Fatma Pobiedna 15:00
Pauzują: Włókniarz II Mirsk, Sudety Giebułtów, Rolnik Rząsiny.

Grupa IV:
Kwisa Kierżno - Orzeł Gościszów 15:00
LZS Niwnice - Roan Tomisła 15:00
Zbylut Zbylutów - Granit Gierałtów 15:00
LZS Sobota - Chrobry Nowogrodziec 15:00
LZS Kotliska - TS Parzyce 15:00

Grupa V:
GKS Gromadka - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 11:00
Kolonia Bolesławiec - KS Trzebień 11:00
LKS Mierzwin - LKS Kraśnik Dolny 11:00
LZS Nowa - Rybak Parowa 11:00
Znicz Kruszyn - Majdan Bolesławiec 14:00

Grupa VI:
LZS Ręczyn - Przyszłość Dłużyna 11:00
Orzeł Platerówka - WKS Żarki Średnie 11:00
Sudety Sieniawka - Piast Czerwona Woda 11:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Orzeł Kostrzyna 11:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group