Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 7142
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Żegnali maturzystów. W „Elektroniku”

Sobota, 30 kwietnia 2011, 8:03
Aktualizacja: 8:12
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Żegnali maturzystów. W „Elektroniku”
Fot. Petr
Wczoraj w Zespole Szkół Elektronicznych im. Obrońców Poczty Polskiej w Jeleniej Górze uroczyście pożegnano klasy maturalne. Podczas apelu na placu przed szkołą, abiturienci przekazali sztandar swym młodszym kolegom, odebrali świadectwa, po czym podziękowali serdecznie gronu pedagogicznemu za „czteroletnią opiekę”.

Pożegnalny apel dla maturzystów w jeleniogórskim „Elektroniku” rozpoczęło wprowadzenie i przekazanie sztandaru szkoły przez abiturientów w ręce uczniów klas młodszych. Następnie, głos zabrał dyrektor ZSE – Mirosław Ciesielski, który złożył maturzystom życzenia wszelkiej pomyślności na „nowej drodze życia”. W ramach uroczystości, żegnani wręczyli nauczycielom medale za pracę i poświęcenie w latach 2007-2011, a następnie podziękowali pedagogom za „czteroletnią opiekę”. W imieniu wszystkich maturzystów, a już wkrótce absolwentów szkoły przemówił Mateusz Olszowy z klasy 4 TEB.

– Z całego serca dziękuję kadrze pedagogicznej za opiekę i troskę w ciągu tych czterech lat, które spędziliśmy w „Elektroniku”. Chcieliście, by szkoła była dla nas drugim domem, i tak to wyglądało. Pomagaliście nam w zdobywaniu wiedzy, rozbudziliście ciekawość świata, dzięki wam nauczyliśmy się nie tylko materiału szkolnego, lecz także tego, jak żyć, jak być uczciwym i wartościowym człowiekiem. Możecie być pewni, że w przyszłości, gdy spotkamy się na ulicy z wielką radością powiemy wam „dzień dobry” – mówił Mateusz Olszowy.

Po jego przemówieniu, maturzyści odebrali świadectwa i nagrody za osiągnięcia sportowe w czasie nauki w „Elektroniku”. Uroczystość zakończyły indywidualne spotkania wychowawców poszczególnych klas czwartych i ich dotychczasowych podopiecznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group