Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 6142
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żegnali maturzystów. W „Elektroniku”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 30 kwietnia 2011, 8:03
Aktualizacja: 8:12
Autor: Petr
Fot. Petr
Wczoraj w Zespole Szkół Elektronicznych im. Obrońców Poczty Polskiej w Jeleniej Górze uroczyście pożegnano klasy maturalne. Podczas apelu na placu przed szkołą, abiturienci przekazali sztandar swym młodszym kolegom, odebrali świadectwa, po czym podziękowali serdecznie gronu pedagogicznemu za „czteroletnią opiekę”.

Pożegnalny apel dla maturzystów w jeleniogórskim „Elektroniku” rozpoczęło wprowadzenie i przekazanie sztandaru szkoły przez abiturientów w ręce uczniów klas młodszych. Następnie, głos zabrał dyrektor ZSE – Mirosław Ciesielski, który złożył maturzystom życzenia wszelkiej pomyślności na „nowej drodze życia”. W ramach uroczystości, żegnani wręczyli nauczycielom medale za pracę i poświęcenie w latach 2007-2011, a następnie podziękowali pedagogom za „czteroletnią opiekę”. W imieniu wszystkich maturzystów, a już wkrótce absolwentów szkoły przemówił Mateusz Olszowy z klasy 4 TEB.

– Z całego serca dziękuję kadrze pedagogicznej za opiekę i troskę w ciągu tych czterech lat, które spędziliśmy w „Elektroniku”. Chcieliście, by szkoła była dla nas drugim domem, i tak to wyglądało. Pomagaliście nam w zdobywaniu wiedzy, rozbudziliście ciekawość świata, dzięki wam nauczyliśmy się nie tylko materiału szkolnego, lecz także tego, jak żyć, jak być uczciwym i wartościowym człowiekiem. Możecie być pewni, że w przyszłości, gdy spotkamy się na ulicy z wielką radością powiemy wam „dzień dobry” – mówił Mateusz Olszowy.

Po jego przemówieniu, maturzyści odebrali świadectwa i nagrody za osiągnięcia sportowe w czasie nauki w „Elektroniku”. Uroczystość zakończyły indywidualne spotkania wychowawców poszczególnych klas czwartych i ich dotychczasowych podopiecznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Mate3 30-04-2011 16:23
Taa... 4 lata minęły xD
~roko 30-04-2011 21:38
ludzie całe śczęście ze ich stąd wynoszą,nie wiecie jAKA TO UDRĘKA DLA TUTEJSZEJ LUDNOŚCI
~roko 30-04-2011 22:03
część dalsza.plucie i przeklęstwa na przystanku to codzienność,za co podziękowania dla nauczycieli,uciekali ze szkoły by być jak najdalej od nich.narkotyki to była codzienność,dobrze ze policja się za to wzieła.też byłem absolwentem tej szkoły,ale za starego dyrektora nie było takiego luzu ,po prostu młodzi muszą mieć dyscyplinę a nie nauczyciel żeby był ich koleśiem,wstyd mi przed żoną że kończyłem tą szkołę,jak w zimę co chwilę na przerwach w moje okna były rzucane śnieżki,ale jak paliłem śmieci przez 1-godz na podwórku to zaraz dyrektor przyleciał że im kopcę,jaki dyrektor taka szkoła.przepraszam młodych kadetów ale miejcie to ku swojej przestrodze nie zwarżajcie na wychowawców zawsze możecie być lepsi
~ 1-05-2011 0:03
Panie jakie narkotyki i alkohol ? kogoś tu ponosi, sam w ostatnich latach skończyłem tą szkołę i narkotyków i alkoholu na oczy nie widziałem. Mylisz Pan może uczniów z tymi za przeproszeniem menalami spod sklepu. A co do przeklinania to nie ma co ukrywać w każdej w szkole tak jest. Co do palenia liści, to sobie otwórz Pan okno i siedź 45 min w dymie, a później łepek boli :). Jeśli chodzi o szkołę to mam jak najbardziej pozytywne wspomnienia. A co do "luzackiego" dyrektora to sie Pan zdziwisz bo za byle pierdołę były upomnienia a jak sie ich miało już ze 2, 3 to bye bye ze szkoły :). Także nie było tak pięknie :). A co do głupot typu rzucanie śnieżkami to kiedyś też byłeś młody ... ale dorosłeś :).
~DarthAsarath 1-05-2011 8:09
Również uczęszczałem do tej szkoły- na pewno nie było u nas nigdy narkotyków, pijaństwa, a okolica bez elektronika do końca z...hnie, nawet na wakacje jedyny sklep spożywczy w promieniu pół kilometra zamykali,teraz będziecie musieli po paliwo do marudzenia na co tylko się da zasuwać do miasta :)
~psor 2-05-2011 19:48
Dyrektor jest tak ogólnie w porządku . On dla wszystkich chciałby dobrze ale tak sie nie da. Teraz ja sie mamy wyprowadzać to ma cięzki orzech do zgryzienia. Szkoda,że mnustwo osób staci pracę na tej przeprowadzce poczynają od nauczycieli a kończąc na administracji i innych... :( szkoda ludzi

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group