Środa, 24 czerwca
28°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Żegnali maturzystów. W „Elektroniku”

Audio

Czytaj na głos

Autor: Petr 1 min czytania

Wczoraj w Zespole Szkół Elektronicznych im. Obrońców Poczty Polskiej w Jeleniej Górze uroczyście pożegnano klasy maturalne. Podczas apelu na placu przed szkołą, abiturienci przekazali sztandar swym młodszym kolegom, odebrali świadectwa, po czym podziękowali serdecznie gronu pedagogicznemu za „czteroletnią opiekę”.

reklamy

Pożegnalny apel dla maturzystów w jeleniogórskim „Elektroniku” rozpoczęło wprowadzenie i przekazanie sztandaru szkoły przez abiturientów w ręce uczniów klas młodszych. Następnie, głos zabrał dyrektor ZSE – Mirosław Ciesielski, który złożył maturzystom życzenia wszelkiej pomyślności na „nowej drodze życia”. W ramach uroczystości, żegnani wręczyli nauczycielom medale za pracę i poświęcenie w latach 2007-2011, a następnie podziękowali pedagogom za „czteroletnią opiekę”. W imieniu wszystkich maturzystów, a już wkrótce absolwentów szkoły przemówił Mateusz Olszowy z klasy 4 TEB.

– Z całego serca dziękuję kadrze pedagogicznej za opiekę i troskę w ciągu tych czterech lat, które spędziliśmy w „Elektroniku”. Chcieliście, by szkoła była dla nas drugim domem, i tak to wyglądało. Pomagaliście nam w zdobywaniu wiedzy, rozbudziliście ciekawość świata, dzięki wam nauczyliśmy się nie tylko materiału szkolnego, lecz także tego, jak żyć, jak być uczciwym i wartościowym człowiekiem. Możecie być pewni, że w przyszłości, gdy spotkamy się na ulicy z wielką radością powiemy wam „dzień dobry” – mówił Mateusz Olszowy.

Po jego przemówieniu, maturzyści odebrali świadectwa i nagrody za osiągnięcia sportowe w czasie nauki w „Elektroniku”. Uroczystość zakończyły indywidualne spotkania wychowawców poszczególnych klas czwartych i ich dotychczasowych podopiecznych.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070 Recepcjonistka/Recepcjonista Ultima Auto dealer ŠKODA, KIA, ISUZU, MG, OMODA, JAECOO w Jeleniej Górze poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty. Twój zakres o… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka