Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 6851
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Żegnaj lato na rok! Dyskoteka na do widzenia

Sobota, 27 sierpnia 2011, 8:37
Aktualizacja: 8:39
Autor: Agrafka
Występy młodych talentów, wspólne grillowanie czy turniej piłki nożnej o złoty puchar – te i wiele innych atrakcji na najbliższą niedzielę przygotowali organizatorzy dyskoteki dla dzieci i młodzieży, która rozpocznie o godz. 16.00 na Placu Różanych Osiedla Łomnickiego.

W programie wystąpią m.in. młodzi utalentowani, w tym: Julita Halama (śpiew, muzyka współczesna i dyskotekowa), Maritka, która zaprezentuje popis przedszkolaka, Justyna Kut, naśladująca Michaela Jacksona, Kamil Piechocki ze swoimi wariacjami gitarowymi, Marek Witkowski z własnymi kompozycjami i Krystian Pacoluk (BEATBOX). Całość poprowadzi Paulina Wojciechowska.

Będzie też okazję do wspólnego grillowania z mistrzami Europy w grillowaniu: M. Tkaczykiem i D. Fligiem. Na placu odbędzie się też Osiedlowy X Faktor oraz Turniej piłki nożnej o Złoty Puchar Romana Kutego. Muzykę będzie serwował DJ Marek Witkowski.

Organizatorem dyskoteki „Pożegnanie lata” jest Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach, Młode Talenty gminy Mysłakowice i Jeleniej Góry, Rada Osiedla Łomnickiego w Jeleniej Górze oraz Rada Sołecka w Dąbrowicy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group