Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 2850
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zebra połatana

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 21 czerwca 2007, 0:00
Autor: TEJO
Fot. Wojciech K.
Próżny trud malujących oznaczenia poziome ulic.

Syzyfowa praca polegająca na corocznym odnawianiu białą farbą strzałek, linii przerywanych i ciągłych oraz pasów drogowych, staje się czasami zupełnie nonsensowna.

Niedawno jedna z firm elegancko odnowiła wszelkie tego typu znaki, ale nie wszędzie długo one przetrwały. – Tak stało się na zebrze na rogu ulic Matejki i Piłsudskiego w Jeleniej Górze – poinformował nas Czytelnik nadsyłając zdjęcie z tego miejsca.

Wkrótce po pomalowaniu, ktoś wpadł na pomysł, aby wymienić asfalt, ale o pokryciu farbą jego elementów już zapomniał. Farba ostała się tylko na pokrywach do studzienek.

Nie poprawia to estetycznego wrażenia z i tak już mocno połatanych i podziurawionych dróg w stolicy Karkonoszy, za których remonty podatnicy muszą płacić miliony złotych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~aite 21-06-2007 13:30
ta firma ktora robiła te studzienki nie powinna dostać ani grosza!!!!!!!!!!!!!! teraz daje po kołach bardziej niż przed "remontem" a te pasy to akurat da się domalować,ale ten asfalt wokoł studzienek to okropne partactwo!
~d3m0l 21-06-2007 14:52
To oczywiste, że nie da się usunąć dziur przed malowaniem, bo by nigdy nie było malowania, tu akurat są usprawiedliwieni. Dziury są i będą. CO DO WYKONANIA: Partactwo łatających w Jeleniej widać na każdym kroku, Na ulicy Wyspiańskiego większość studzienek wystawała jak skocznie dla Małysza, przyjechały ekipy, zerwały miejscami asfalt i ku zdziwieniu kierowców nowy asfalt nadal nie redukuje choć odrobinę tych skoczni. Nie wiem co za k...ni w Polsce lansują modę robienia włazów na środku ulicy, jak widać nie wszędzie np. w Gorzowie można inaczej, wloty przeciwburzówki na wzór zachodni są w krawężnikach, a włazy wyłącznie na chodnikach. Kosztami naprawy dróg w połowie obciążyłbym głównego winowajcę, czyli Wodociągi !
~zzz 21-06-2007 16:27
WYstarczy przejechać się ulicą Głowackiego. Tak pięknie połatane ulice, że strach jechać powyżej 30 kmh :)
~Femme fatale 21-06-2007 20:50
Fachowcy wyjechali do Ameryki w poszukiwaniu mamony więc będzie tylko jeszcze gorzej
~koledzy ptysia 21-06-2007 22:53
Duch bylego radnego Grochali i jego super ekipy z Siedlecina unosi sie nadal nad Jelenia Gora. Tym razem pan Grochala jest ulubionym kolegom pana Luzniaka, a zatem kontrakt na naprawy drog pozostal... "i nie zmienia sie nic, i nie zmienia sie nic"...
~Zibij 22-06-2007 8:15
Naprawa tych studzienek powinna być w ramach gwarancji, a pomalowanie pasów powtórne tą samą firmę
~hehehe 22-06-2007 8:20
"i nie zmienia sie nic, i nie zmienia sie nic"... dalej trzeba pić :–))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group