Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 2628
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zdzisław Wąs przestrzega przed nadmiernym optymizmem

Wtorek, 22 stycznia 2008, 11:09
Aktualizacja: 11:10
Autor: JEN
JELENIA GÓRA: Zdzisław Wąs przestrzega przed nadmiernym optymizmem
Zdzisław Wąs podczas meczu Finepharm Carlos – Safo Lublin.
Fot. Marek Tkacz
Nasze szczypiornistki, pokonując w ostatnim meczu wielokrotnego mistrza Polski – SPR Safo Lublin, wprawiły w euforię miejscowych kibiców. – Spokojnie – mówi Zdzisław Wąs.

– Przed spotkaniem powiedziałem krótko dziewczynom – gramy dla siebie – mówi trener Finepharmu Carlos Zdzisław Wąs. – Różnie w życiu bywa, ale myślę, że możecie pokonać renomowane rywalki, udowadniając tym samym, że drużyny z górnej półki tabeli nie zdobędą u nas łatwo punktów.

Widocznie podziałało, bo dziewczyny grały jak w transie. Wszystko im wychodziło, a obie bramkarki przeszły same siebie. Monika Maliczkiewicz nie dała się pokonać rywalkom w kilkunastu sytuacjach sam na sam, a Kasia Nowak obroniła 4 karne!

Jednak Zdzisław Wąs przestrzega przed nadmiernym optymizmem, bo ten mecz wiele kosztował jeleniogórzanki. Muszą szybko dojść do siebie i już w najbliższych dwóch meczach stawić czoła Ruchowi w Chorzowie (23 stycznia) oraz później u siebie Zgodzie Ruda Śląska.

Chorzowianki, choć zajmują miejsce w dole tabeli, to bardzo groźna i nieobliczalna drużyna, a Zgoda aspiruje w tym sezonie do zajęcia miejsca w czołówce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group