Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 2208
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zdrojowy Teatr Animacji dla pań i dla dzieci

Środa, 7 marca 2018, 9:18
Autor: ZTA
Jelenia Góra: Zdrojowy Teatr Animacji dla pań i dla dzieci
Fot. Archiwum ZTA
Zbliża się wielkimi krokami Dzień Kobiet i z tej okazji Zdrojowy Teatr Animacji w Cieplicach zaprasza panie (i nie tylko!) w sobotę, 10 marca o godz. 19.00 na pełen energii koncert „Hiszpański wieczór z Carmen”.

Nie zabraknie andaluzyjskich tańców i słynnych, popisowych Zarzuel. Podczas wydarzenia, za sprawą znakomitych śpiewaków, zabrzmią m.in.: zmysłowa habanera i seguidilla, aria Torreadora, duety miłosne Carmen i Don Jose, a także słynne pieśni na czele z Granadą. Popisowe tańce wykonają artyści Baletu Sceny Kamienica ze specjalnym udziałem mistrza tańca hiszpańskiego Eloya Moreno. Bilety: 50 zł - parter, 40 zł – balkon

Natomiast w niedzielę, 11 marca o godzinie 16.00 będzie spektakl dla najmłodszych pt. "Królewski wróbel" w ramach akcji - POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to ogólnopolska akcja promocyjna. Organizatorami akcji jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna. Bilety w specjalnej cenie: 8,50 zł normalne oraz 18,50 zł rodzinny (dla 3 osób)

Dla Czytelników Jelonki.com teatr ma dwuosobowe zaproszenie na koncert, oraz dwa dwuosobowe zaproszenia na spektakl dl dzieci. Otrzymają je ci, którzy jako pierwsi dodzwonią się do teatru pod numer: 75-7557690.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group