Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3707
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Zdolny Jarmark promował Szklarską Porębę Dolną

Niedziela, 18 września 2016, 12:51
Aktualizacja: 12:56
Autor: Robert Czepielewski
Szklarska Poręba: Zdolny Jarmark promował Szklarską Porębę Dolną
Fot. Robert Czepielewski
Wczorajszy (17.09) „Zdolny Jarmak” w Szklarskiej Porębie Dolnej przyciągnął tłumy. Było to wspólne przedsięwzięcie Gminy Szklarska Poręba, MOKSiAl–u oraz Urzędu Miasta w Harrachovie. Dla wszystkich uczestników jarmarku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Chętni mogli wziąć udział w warsztatach wikliniarskich, spróbować swoich sił w wydmuchiwaniu szkła oraz skosztować regionalnych kulinariów z Czech i Polski. Dla dzieci został przygotowany plac zabaw, a wszystko to umilała muzyka na żywo.

Organizatorzy po raz pierwszy postanowili zorganizować tego typu imprezę w Szklarskiej Porębie Dolnej. Dlaczego tym razem postawiono na zapomnianą część Szklarskiej Poręby? Odpowiedziała nam koordynatorka imprezy Marta Nosidlak.

- Pomysł powstał w celu promowania części miasta, które jest mniej znane, a bardzo atrakcyjne. Chcieliśmy, żeby ludzie dowiedzieli się o tym miejscu, żeby zintegrować i zaktywizować mieszkańców Szklarskiej Poręby Dolnej – mówiła Marta Nosidlak.

Impreza była bardzo udana. Jednak nasuwa się jedno pytanie, które jest łyżką dziegciu w beczce miodu. Dlaczego taką atrakcję, która przyciągnęła więcej ludzi, niż inne imprezy w centrum miasta zorganizowano dopiero pod koniec sezonu turystycznego?

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group