Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 12175
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zderzenie karetki pogotowia z fiatem 126 p.

Wtorek, 25 listopada 2014, 8:50
Aktualizacja: Środa, 26 listopada 2014, 9:05
Autor: Angela
Jelenia Góra: Zderzenie karetki pogotowia z fiatem 126 p.
Fot. Angela
– Jechaliśmy na sygnale do chorego, kiedy od ulicy Kiepury wyjechał nam kierowca fiata 126 p. i uderzył w nasz bok – opowiadał młody ratownik z karetki pogotowia, która siłą uderzenia przewróciła się na bok. Na szczęście najprawdopodobniej nikomu nic poważnego się nie stało. Do zdarzenia doszło dzisiaj (25.11) rano na skrzyżowaniu ul. Kiepury z al. Jana Pawła II (nieopodal stacji Lukoil). Obecnie fragment al. Jana Pawła II jest zamknięty. Ruchem kieruje policja.

- Obecnie policjanci przeglądają monitoring w celu ustalenia przebiegu zdarzenia i tego, kto zawinił – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że ekipa karetki pogotowia jechała al. Jana Pawła II w kierunku centrum na sygnałach uprzywilejowanych. Na skrzyżowanie wjechała na czerwonym świetle. Wtedy z ul. Kiepury wyjechał jej 34-letni kierowca fiata 126 p. W wyniku zderzenia karetka pogotowia przewróciła się na bok. Ratownicy nie odnieśli obrażeń. Kierowca fiata wraz z czteroletnią córką zostali zabrani do szpitala na badania, ale najprawdopodobniej też nic poważnego im się nie stało – dodaje rzeczniczka policji.

Z relacji świadków wynika natomiast, że fiat 126 p. jadący od strony kościoła ominął samochód stojący przed nim na skrzyżowaniu (z którego kierująca usłyszała sygnały karetki i zatrzymała się). Kierowca fiata pojechał na wprost. Wtedy doszło do zderzenia. Wszyscy uczestnicy są trzeźwi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (69)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group