Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Zderzenie hondy ze skodą w Karpaczu

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angelika Grzywacz – Dudek 1 min czytania

Dwie osoby trafiły do szpitala z wypadku, do którego doszło w sobotę (30.01) o godz. 3.00 przy ul. Wielkopolskiej w Karpaczu. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23–letni kierujący hondą, który jechał w kierunku Jeleniej Góry, na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z naprz

W wyniku zderzenia poważne obrażenia odnieśli kierowca hondy oraz jego 20-letni pasażer, który był zakleszczony w pojeździe. Został on uwolniony przez strażaków, którzy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Kierowcy byli trzeźwi. – Obecnie wyjaśniamy okoliczności i przyczyny wypadku – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Wczoraj natomiast (31.01) po godz. 11.00 w Wojcieszycach kierowca toyoty najpierw uderzył w barierę ochronną, a następnie zawisł na murku. Jemu również z pomocą ruszyli strażacy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka