Reklama
Wtorek, 9 czerwca
13°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Mordercza akcja naszych GOPR-owców Turystyka Trening z Diablo za 260 zł Aktualności Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka Ciekawe historie i inne opowieści Od Smyrny do syndyka - historia upadku Fabryki Dywanów w Kowarach Aktualności Nowe auta dla rodzin zastępczych Kultura Zabobrze 2026 – dziecięce śpiewanie w Zameczku

Zbliżają się „Janowianki”

Audio

Czytaj na głos

W najbliższą sobotę (15.06) w Parku "Zielona Dolina" w Janowcach Wielkich odbędą się „Janowianki”. Święto gminy rozpocznie się o godz. 13:30.

Autor: WAC 1 min czytania

Pierwszy blok imprezy (14:00-16:00) zostanie poświęcony dzieciom. Na przybyłych będą czekały bezpłatne atrakcje: zabawy z animatorem, gry i warsztaty plastyczne z Nadleśnictwem Śnieżka w Kowarach, foto budka, malowanie twarzy, zdjęcia z Komisarzem Lwem.

W kolejnym bloku ( 16:0-20:00) odbędą się:  pokazy służb mundurowych (OSP Janowice Wielkie, KM PSP w Jeleniej Górze, KMP w Jeleniej Górze), występ artystyczny dzieci z  miejscowej Szkoły Podstawowej, sportowe potyczki, w tym janowiankowy turniej piłki siatkowej, pokaz zumby. Rozstrzygnięty zostanie także corocznie organizowany konkurs na najpiękniejszy wianek.

Zwieńczeniem „Janowianek” będzie zabawa taneczna przy muzyce na żywo, która potrwa do godz. 02:30.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia PRACA W SORTOWNI 7700 ZŁ NA RĘKĘ Dam pracę Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka