Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 2573
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zauważyłeś zieloną wodę? – DZWOŃ

Sobota, 7 grudnia 2019, 10:00
Aktualizacja: Czwartek, 12 grudnia 2019, 6:49
Autor: ECO Jelenia Góra Spółka z o.o.
Jelenia Góra: Zauważyłeś zieloną wodę? – DZWOŃ
Fot. ECO Jelenia Góra Spółka z o.o.
ECO Jelenia Góra Spółka z o.o. pracując nad podnoszeniem standardów zarówno produktu jak i świadczonej usługi stale je udoskonala uzyskując tym samym coraz większą efektywność funkcjonowania systemu ciepłowniczego miasta Jelenia Góra.

Kolejnym krokiem Spółki, mającym na celu poprawę jakości dostaw Ciepła Systemowego, będzie zastosowanie w Jeleniej Górze substancji barwiącej pn. Fluoresceina RM 200%, której wprowadzenie do miejskiej sieci ciepłowniczej pozwoli na szybsze oraz skuteczniejsze wykrycie ewentualnych nieszczelności. Dawkowanie preparatu przewiduje w godz. 200 - 400 dnia 09.12.2019 r.

Bezpieczeństwo stosowania Fluoresceiny RM 200% jest potwierdzona atestem higienicznym nr BK/B/0336/01/2019, a także poprzedzone informacją do Państwowego Inspektora Sanitarnego w Jeleniej Górze. Substancje barwiące (w tym przypadku w kolorze zielonym) są powszechnie stosowane przez firmy ciepłownicze w celu uzyskania większej efektywności i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia. W przypadku jednak zauważenia wycieku zabarwionej na kolor zielony wody w Państwa mieszkaniach, prosimy o wstrzymanie się z jej zastosowaniem zarówno do celów spożywczych jak i sanitarnych. Prosimy także o niezwłoczne przekazanie tej informacji na Pogotowie Ciepłownicze ECO, co pomoże w szybszym usunięciu ewentualnych nieszczelności.

Informacje o wyciekach zabarwionej na kolor zielony wody proszę zgłaszać dzwoniąc pod numer:
993 (Pogotowie Ciepłownicze) – czynny całą dobę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group