Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 2505
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymany za włamania

Wtorek, 12 sierpnia 2014, 12:29
Aktualizacja: 12:42
Autor: 112
Jelenia Góra: Zatrzymany za włamania
Fot. agrzywacz
Do 10. lat więzienia grozi 19–latkowi, który ma na koncie liczne kradzieże z włamaniem do altanek. Jego łupem padały najczęściej narzędzia ogrodnicze, kable i inne elementy metalowe, ale również sprzęt AGD i RTV oraz lampy oświetleniowe. Kradzione przedmioty jeleniogórzanin sprzedawał m.in. w punktach skupu złomu.

19-letniego jeleniogórzanina ustalili i zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji i Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Przyznał się do zarzutów.

- Jak ustalili funkcjonariusze, 19-latek dopuścił się kradzieży z włamaniem do altanek w Jeleniej Górze oraz usiłowania kradzieży od czerwca do lipca 2014 roku – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Jego łupem padały narzędzia ogrodnicze, kable i inne przedmioty metalowe, które sprzedawał w jeleniogórskich punktach skupu złomu. Ponadto policjanci ustalili, że jeleniogórzanin włamał się również do jednego z budynków w remoncie, skąd ukradł sprzęt AGD i RTV o wartości 700 zł. Jego łupem padło również 11 lamp oświetleniowych z elewacji jednego z jeleniogórskich budynków. Ich wartość właściciel oszacował na 1200 zł. Nie wszystkie przestępstwa zostały zgłoszone. Policjanci ustalają kolejnych pokrzywdzonych oraz poniesione przez nich straty – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group