Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 7 maja
Imieniny: Benedykta, Ludmiły
Czytających: 8311
Zalogowanych: 57
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zatrzymany za kradzież fiata w Karpaczu

Środa, 20 września 2017, 13:05
Aktualizacja: 20:14
Autor: 112
Region: Zatrzymany za kradzież fiata w Karpaczu
Fot. archiwum
Policjanci z Karpacza zatrzymali 34–letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzież z włamaniem do pojazdu oraz o nielegalne posiadanie ostrego naboju.

Wczoraj (19.09) około godziny 2.10 policjanci pełniąc służbę w Sosnówce zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Fiat Seicento. Kierował nim 34-letni jeleniogórzanin. Podczas kontroli okazało się, że pojazd, którym poruszał się mężczyzna pochodził z kradzieży.

- Jak ustalili policjanci, do kradzieży auta doszło w nocy z 12 na 13 września w Karpaczu. Jego wartość właścicielka oszacowała na 1500 zł. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa i oświadczył, że ukradł pojazd, bo chciał sobie nim pojeździć. Ponadto w trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli ostry nabój do broni myśliwskiej, na posiadanie którego powinien posiadać zezwolenie – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy brałaś/eś udział w którymś spotkaniu z kandydatem/tką na prezydenta Polski??

Oddanych
głosów
443
Tak
19%
Nie
70%
Nie interesuję się polityką wcale
11%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Aktualności
Startują Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia
 
Piłka nożna
"Przejechali się" po Moto–Jelczu
 
Aktualności
Z Dachau do Auschwitz przez Jelenią Górę
 
Aktualności
Pojeździli na "koniach" w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group