Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 7862
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymany popełnił co najmniej 20 przestępstw

Środa, 13 stycznia 2016, 12:49
Aktualizacja: 12:51
Autor: 112
Jelenia Góra: Zatrzymany popełnił co najmniej 20 przestępstw
Fot. Archiwum
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 36–letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzieże z włamaniem oraz usiłowania kradzieży z włamaniem. Straty pokrzywdzonych wynoszą kilkanaście tysięcy złotych.

Jak ustalili funkcjonariusze, zatrzymany dopuścił się od ubiegłego roku do bieżącego co najmniej 20 przestępstw w Jeleniej Górze . Włamywał się i próbował włamać do różnych obiektów w mieście, między innymi do lombardów, kilka razy do baru piwnego , do salonów fryzjerskich, do jednej z jeleniogórskich galerii. Wyniósł nożyczki, maszynki do strzyżenia, różnego rodzaju sprzęt elektroniczny, laptopy, żywność, odzież.

- Nie jest wykluczone, że jeleniogórzanin popełnił więcej podobnych przestępstw. Część prowadzonych spraw zostało już umorzonych, a po zatrzymaniu podejrzewanego o te czyny na nowo podjętych. Mężczyzna był już notowany za podobne przestępstwa – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group