Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 6645
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zatrzymani za rozboje

Piątek, 26 lutego 2021, 10:01
Autor: 112
Jelenia Góra: Zatrzymani za rozboje
Fot. Archiwum
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 18 do 26 lat, którzy podejrzani są o serię rozbojów za co grozi do 12 lat pozbawienia wolności.
Mężczyźni przestępstw tych dopuścili się w Jeleniej Górze w jednym z jeleniogórskich budynków mieszkalnych od grudnia ubiegłego roku do lutego bieżącego. Napastnicy zastraszali pokrzywdzonych, bili ich, a następnie okradali. Ich łupem padły pieniądze oraz inne przedmioty wartościowe. Uczynili sobie z tego stałe źródło dochodu. Jak ustalili policjanci, takich czynów mają na koncie co najmniej 9 i niewykluczone, że popełnili ich więcej – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 i 3 miesiące wobec dwóch wcześniej zatrzymanych mężczyzn. Trzeci z napastników został zatrzymany 26 lutego. Zostaną z nim wykonane czynności przez policjantów z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze, a następnie zostanie on doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

18
72%
Cieszy
2
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
8%
Smuci
0
0%
Złości
3
12%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group