Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 8801
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zatrzymali rzeczywistość na śródmiejskim trakcie

Niedziela, 8 maja 2011, 9:11
Aktualizacja: 9:12
Autor: zyava
JELENIA GÓRA: Zatrzymali rzeczywistość na śródmiejskim trakcie
Fot. zyava
Wczoraj o godz. 16.00 na ul. 1 Maja przy jeleniogórskim Empiku garstka młodych ludzi wzięła udział w kolejnym „flash mobie” zorganizowanym przez dwie mieszkanki stolicy Karkonoszy, które o swoich planach poinformowały na portalu społecznościowym Facebook.

Z początku wydawało się, że dużo młodych ludzi zainteresowało się tym spontanicznym wydarzeniem – ponad 200 osób zapowiedziało swój udział, jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Na spotkanie przybyła zaledwie garstka osób. Mimo małej frekwencji niezrażeni organizatorzy wykonali swoją „misję”, którą był wspólny taniec pod wejściem do Empiku.

Pozostaje mieć nadzieję, że kolejny „flash mob”, który – jak zdradziły nam organizatorki – już jest w planach okaże się sukcesem. Nie jest o niego łatwo przy niewielkim zainteresowaniu. Udane „flash moby” intrygują nagłym zatrzymaniem miejskiej rzeczywistości w zaskakujący dla „niewtajemniczonych” sposób. Prócz spontaniczności w organizacji takiego happeningu liczy się zarówno zachowanie „tajemnicy” jak i nakłonienie do uczestnictwa w wydarzeniu jak największej liczby uczestników. Jak na razie jeleniogórskie „flash moby” udają się średnio.

Czytaj również

Komentarze (40) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group