Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8683
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zaszokowali klasą tańca

Poniedziałek, 22 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 maja 2006, 20:49
Autor: Daria
Jelenia Góra: Zaszokowali klasą tańca
Fot. goral
Amatorów młodszych i starszych par tanecznych emocje nie opuszczały podczas niedzielnego I Turnieju Tańca Towarzyskiego „Maj 2006”. Impreza miała miejsce w hali sportowej przy ulicy Złotniczej.

Turniej zorganizowało Studio Tańca „Szok”. Była to pierwsza tego typu impreza dla młodzieży. Liczna widownia podziwiała szczególnie umiejętności tanecznych Wiktorii Wior i Jacka Jeschke, którzy są najlepszą parą taneczną w Jeleniej Górze.

Poza regionem jeleniogórskim tancerze osiągnęli wiele innych znaczących osiągnięć. W Lublinie zdobyli mistrzostwo Polski w stylu standard. Dzięki sukcesom, jako jedyna para w Polsce, zakwalifikowali się do mistrzostw świata, które odbędą się w grudniu w Rydze.

Tancerzy oceniali wykwalifikowani jurorzy, którzy sędziują w wielu zawodach międzynarodowych. Organizatorzy byli bardzo zadowoleni z przeprowadzonej imprezy. Duże brawa otrzymali także sponsorzy, którzy ufundowali dla zawodników nagrody pieniężne.

Jak podkreśla Ilona Wior, organizatorka turnieju, był on wyjątkowy także ze względu na puchary, które były wykonane z kamienia. Cała impreza przyczyniła się do promocji naszego regionu.

Wśród zwycięskich par byli jeleniogórzanie. Prócz wspomnianych Wiktorii Wior i Jacka Jeschke, jurorzy wysoko ocenili: Jowitę Misiakowską i Piotra Staniszewskiego, Julię Karaś i Piotra Siwkę,Patrycję Zbrzeźną i Damiana Strączka oraz Annę Skibińską i Wojciecha Mosieja a także Aleksandrę Tomalę z Damianem Szostkiem.

Gratulujemy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1362
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group