Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7342
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zarzuty i areszt za ciężkie pobicie konkubiny

Piątek, 24 listopada 2017, 7:34
Autor: T–Cz
Jelenia Góra: Zarzuty i areszt za ciężkie pobicie konkubiny
Fot. Użyczone
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące Arkadiusza Z., któremu postawiono zarzut spowodowania u swojej konkubiny ciężkich obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w nocy z 20 na 21 listopada br. w Kowarach, w mieszkaniu zajmowanym przez 34-letniego Arkadiusza Z. oraz jego 25-letnią konkubinę. Wieczorem Arkadiusz Z. zaatakował swoją partnerkę, zadając jej m.in. ostrzem maczety ciosy w okolice kończyn dolnych. Bił też ofiarę pięściami i tępą częścią maczety. Miał także dusić ją metalowym łańcuchem. Pokrzywdzonej udało się wezwać pogotowie i policję. Kobieta została natychmiast przewieziona do szpitala, gdzie przeszła operację i aktualnie pozostaje pod opieką lekarzy.

- W mieszkaniu podejrzanego i i pokrzywdzonej, w chwili zdarzenia, znajdowało się także ich czteromiesięczne dziecko. Niemowlę nie odniosło żadnych obrażeń. Za zgodą matki, zostało oddane pod opiekę babci. Sprawca zdarzenia został zatrzymany. Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzuconego mu czynu – informuje prokurator Tomasz Czułowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Postępowanie przygotowawcze prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group