Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 9462
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zapuszczona ulica w centrum Cieplic

Wtorek, 19 grudnia 2017, 7:32
Aktualizacja: Środa, 20 grudnia 2017, 6:57
Autor: WAC
Jelenia Góra: Zapuszczona ulica w centrum Cieplic
Fot. WAC
– Mimo że nasza ulica znajduje się w ścisłym centrum Cieplic, w niewielkiej odległości od Parku Zdrojowego, to mamy wrażenie, że władze miasta o nas zapomniały – mówią mieszkańcy ulicy Juszczaka. Ich zastrzeżenia budzi fatalny stan nawierzchni ulicy oraz jej estetyka.

- Nawierzchnia naszej ulicy mimo wielokrotnego doraźnego łatania jest dziurawa jak szwajcarski ser – mówią mieszkańcy ul. Juszczaka. - Czy kiedyś doczekamy się jej gruntownej naprawy? – pytają.

Również chodniki wymagają pilnego remontu, gdyż łatwo się potknąć na połamanych płytach. W najgorszym stanie znajduje się fragment chodnika obok posesji na rogu ul. Juszczaka i Zamoyskiego. Jak mówią mieszkańcy okolicznych domów właściciele okazałego domostwa nie specjalnie przejmują się jego losem. Co za tym idzie nie interesuje ich też otoczenie domu więc na odcinku zarośniętego chodnika wzdłuż niego walają się śmieci. - Czy nie ma możliwości aby miasto w jakiś sposób wymusiło na właścicielu uporządkowanie tego bałaganu - pytają

Ciepliczanie z „zapomnianej ulicy” pokazują też ruiny komórki straszące przy wjeździe od ul. Cieplickiej. Jakiś czas temu rozebrano mur będący jedną ze ścian obiektu, jednak jego samego nie ruszono. W efekcie ta ruina jest wątpliwą wizytówką ulicy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
269
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
13%
Wciąż fatalnie
26%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group