Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 7039
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zaprezentują talenty w Kwadracie

Poniedziałek, 26 listopada 2018, 7:05
Aktualizacja: Wtorek, 27 listopada 2018, 7:38
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Jelenia Góra: Zaprezentują talenty w Kwadracie
Fot. Użyczone/Perfectum
„Mikrofon dla wszystkich” – pod takim tytułem będą odbywały się cykliczne spotkania artystyczne w Klubie Kwadrat przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze. – To będą towarzyskie, kameralne spotkania przy kawie przeplatane prezentacją talentów jeleniogórzan – mówi pomysłodawczyni Alfreda Rękowska. Na pierwszy z wieczorów, 10 grudnia br. (poniedziałek) o godz. 18.00, już zaprasza zespół Perfectum.

Kameralne wieczory artystyczne będą odbywały się raz w miesiącu w poniedziałki, zawsze w tym samym miejscu, czyli w kawiarni klubu Kwadrat.

- W programie mamy prezentacje jeleniogórskich talentów z zakresu wokalu, tańca, kabaretu czy teatru – wymienia pomysłodawczyni „Mikrofonu dla wszystkich” Alfreda Rękowska. – Zachęcam do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu wszystkich, którzy mają takie talenty i chcieliby je zaprezentować przed szerszą publicznością. Liczę na tych małych, jak i tych dorosłych i dojrzałych artystów. Nie będzie to wieczór słuchania i patrzenia, ale również twórczych dyskusji przy kawie i ciastku. Chciałabym, by te kameralne rozmowy były przeplatane występami uzdolnień artystycznych jeleniogórzan – dodaje A. Rękowska.

Chętni do zaprezentowania swoich talentów w ramach „Mikrofonu dla wszystkich” mogą już teraz zgłaszać się do organizatorki w każdą środę o godz. 16.30 do Jeleniogórskiego Centrum Kultury (I piętro).

Twoja reakcja na artykuł?

3
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
8
53%
Nudzi
1
7%
Smuci
1
7%
Złości
2
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group