Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 6582
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zapisz się na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury!

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 9 września 2013, 9:48
Aktualizacja: 16:52
Autor: Angela/ MDK
Fot. MDK
W nowym roku szkolnym Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze zaprasza na zajęcia do kół i pracowni. Placówka proponuje zainteresowanym udział w aż siedmiu rodzajach niezwykłych zajęć. Będzie coś dla maluchów i starszych dzieci.

Dla dzieci w wieku 3-4 lata Młodzieżowy Dok Kultury prowadzi Akademię Malucha. Dla uczestników od pięciu lat są zajęcia plastyczne, taniec nowoczesny (m.in. hip-hop, house, salsa), nauka gry na instrumentach (gitara, flety), zajęcia wokalne (studio piosenki, warsztaty wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne).

Jest również zespół muzyki dawnej, wykonujący na kopiach dawnych instrumentów muzykę średniowiecza, renesansu i wczesnego baroku. Nie zabraknie też zajęć dla miłośników teatru. Jak co roku utworzone będą grupy teatralne dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych.

- Młodzieżowy Dom Kultury, oprócz stałych form, organizuje również szereg imprez, takich jak konkursy, przeglądy czy koncerty – dodaje Maciej Cytarzyński, kierownik Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze. - Adresatami oferty zajęć są uczniowie jeleniogórskich szkół i przedszkoli – dodaje.

Zapisy na poszczególne zajęcia rozpoczynają się 9. września. Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele codziennie w godzinach 15:00 – 17:00 w siedzibie naszej placówki ul. M. Skłodowskiej-Curie 12 w Jeleniej Górze.

- Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.mdkjelonek.pl, profil na facebooku. Można kontaktować się telefonicznie pod numerem 75-64-244-60 – dodaje Maciej Cytarzyński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~wdzięczni 9-09-2013 10:40
Tyle dobrego dzieje się w tej placówce, a wszystko dzięki prężnie działającemu tam personelowi z p. dyrektor Danutą Sitek na czele. PRZYDAŁBY SIĘ REMONT P. PREZYDENCIE
~ 9-09-2013 12:19
Jak walczyliśmy o ,MDK ,,Jelonek,, ktoś zaproponował,że utworzy fundację na rzecz MDK .... gdzie się ten ktoś podziewa???
~ 9-09-2013 14:36
DOLNOŚLĄZAK. Panie prezydencie. Czy i kiedy przewiduje Pan likwidację MDK? Czy w związku ze zbliżającą się kampanią kampanią samorządową przewiduje Pan przyrost dofinansowania i zatrudnienia oraz rozbudowę wydziału dialogu społecznego? Czy, jako dobry gospodarz, przewiduje Pan postawienie w stan likwidacji wydziału dialogu społecznego, który Jelenią Górę przekształca w Kraj Rad.
~cyt 9-09-2013 19:01
Zygmusia pan nie ruszy!a nawiasem mowiac po jasny gwint nam wydział dialogu ktorym rzadzi tenze Zygmus !
~ 10-09-2013 12:21
Druhnie hm DANUCIE SITEK, wspaniałej pedagog, która od 21 lat kierowała MDK, wyrazy uznania i podziękowanie za zaangażowanie w organizację niekonwencjonalnych zajęć dla młodych jeleniogórzan. Dolnoślązak.
~:/ 10-09-2013 23:10
Szkoda tylko ze na wiekszosc zajec nie ma juz miejsc wolnych :/ po co sie oglaszaja kiedy juz jest po fakcie - zadz dzis rano dzien po artykule i juz brak miesc na zajecia dla maluchow ... masakra

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group