Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 20 listopada
Imieniny: Edmunda, Rafała
Czytających: 15878
Zalogowanych: 91
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zamaskowany amator rozróby z „komórkami”

Środa, 20 maja 2009, 16:15
Aktualizacja: 16:15
Autor: TEJO
Uderzył młodszego kolegę w twarz i wyrwał mu siłą telefon komórkowy. Ukradł takie samo urządzenie pozostawione przez innego gimnazjalistę w kantorku nauczycielskim. Mowa o 17–letnim przestępcy, który za popełnione czyny odpowie przed sądem rodzinnym.

Policja zatrzymała rozrabiakę wczoraj, ale do zdarzenia doszło 13 marca. Sprawca zasłonił twarz szalikiem, podbiegł do młodszego o trzy lata kolegi, uderzył go w twarz, a następnie wyrwał mu telefon komórkowy i uciekł. Ponadto 17-latek ma na swoim koncie również kradzież telefonu komórkowego z kantorka nauczycielskiego, pozostawionego tam przez ucznia na czas trwania lekcji. Tego przestępstwa dopuścił się 20 marca – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z policji.

Policjanci w oparciu o zebrane w tej sprawie informacje wytypowali 17-latka jako sprawcę tych przestępstw. W jego mieszkaniu odnaleźli telefon uzyskany przez niego w wyniku rozboju na 14-latku. Przestępca przyznał się do popełnionych przestępstw, za które teraz odpowie przed sądem rodzinnym.

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
199
Tak
32%
Nie
60%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
8%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Dlaczego czas przyspiesza, gdy jesteś starszy?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inwestycje
Nowe rondo już otwarte
 
Aktualności
Konkrus "Pomaluj ul" rozstrzygnięty
 
Aktualności
Kobieto – badaj się!
 
Inne wydarzenia
Sportowcy z czołówki wciąż muszą trenować za granicą
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group