Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4166
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Załoga Zawadzki/Chmiel przed kolejną ważną próbą

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 24 maja 2011, 11:55
Aktualizacja: Środa, 25 maja 2011, 15:50
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Już za niespełna miesiąc odbędzie się 26. Rajd Karkonoski, trzecia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, piąta Rajdowego Pucharu Polski oraz druga "Lausitz Cup". Jest to następny etap w rajdowej karierze Tomka Zawadzkiego i Marcina Chmiela, a zarazem bardzo poważny start przed własnymi kibicami.

Przed naszymi zawodnikami do pokonania 244 km, z czego 71 km to odcinki specjalne. Rywalizacja została podzielona na 6 odcinków specjalnych, w których lokalizacja została rozlokowana w okolicach Grudzy, Lubomierza oraz Pilichowic.

A oto co przed startem powiedzieli nam nasi zawodnicy:

Co by dużo nie mówić i nie zanudzać. To kolejny bardzo kolokwialnie mówiąc duży rajd w moim życiu. Na ten start czekałem chyba najbardziej, ponieważ rajd rozgrywa się na dobrą sprawę pod moim rodzinnym domem. Założenie jest podobne jak na Rajd Świdnicki to znaczy dojechać sprawnie i bezpiecznie do mety, ponieważ dowiezienie punktów do licencji jest dla mnie w tym momencie najważniejszym celem do zrealizowania. Pamiętając przy tych słowach również o kibicach, którym oczywiście postaram się podarować coś od siebie, by na ich twarzach zawitał gram uśmiechu i radości – wyznał Tomasz Zawadzki.

26. Rajd Karkonoski jest dla mnie następnym krokiem w zbieraniu cennego doświadczenia jako pilot. Wiem, że to dla Tomka jest najważniejszy rajd, ponieważ jest odgrywany w okolicach jego rodzinnego miasta, tym bardziej się cieszę, że mogę z nim wystartować. Cel jaki sobie postawiliśmy, to dojechać do mety, zebrać komplet punktów potrzebnych do licencji i najważniejsze, uczyć, a zarazem cieszyć się z każdego przejechanego kilometra oesowego. Do zobaczenia na trasach 26. Rajdu Karkonoskiego – dodał Marcin Chmiel.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group