Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2349
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Załoga Zawadzki/Chmiel przed kolejną ważną próbą

Wtorek, 24 maja 2011, 11:55
Aktualizacja: Środa, 25 maja 2011, 15:50
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Załoga Zawadzki/Chmiel przed kolejną ważną próbą
Fot. użyczone
Już za niespełna miesiąc odbędzie się 26. Rajd Karkonoski, trzecia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, piąta Rajdowego Pucharu Polski oraz druga "Lausitz Cup". Jest to następny etap w rajdowej karierze Tomka Zawadzkiego i Marcina Chmiela, a zarazem bardzo poważny start przed własnymi kibicami.

Przed naszymi zawodnikami do pokonania 244 km, z czego 71 km to odcinki specjalne. Rywalizacja została podzielona na 6 odcinków specjalnych, w których lokalizacja została rozlokowana w okolicach Grudzy, Lubomierza oraz Pilichowic.

A oto co przed startem powiedzieli nam nasi zawodnicy:

Co by dużo nie mówić i nie zanudzać. To kolejny bardzo kolokwialnie mówiąc duży rajd w moim życiu. Na ten start czekałem chyba najbardziej, ponieważ rajd rozgrywa się na dobrą sprawę pod moim rodzinnym domem. Założenie jest podobne jak na Rajd Świdnicki to znaczy dojechać sprawnie i bezpiecznie do mety, ponieważ dowiezienie punktów do licencji jest dla mnie w tym momencie najważniejszym celem do zrealizowania. Pamiętając przy tych słowach również o kibicach, którym oczywiście postaram się podarować coś od siebie, by na ich twarzach zawitał gram uśmiechu i radości – wyznał Tomasz Zawadzki.

26. Rajd Karkonoski jest dla mnie następnym krokiem w zbieraniu cennego doświadczenia jako pilot. Wiem, że to dla Tomka jest najważniejszy rajd, ponieważ jest odgrywany w okolicach jego rodzinnego miasta, tym bardziej się cieszę, że mogę z nim wystartować. Cel jaki sobie postawiliśmy, to dojechać do mety, zebrać komplet punktów potrzebnych do licencji i najważniejsze, uczyć, a zarazem cieszyć się z każdego przejechanego kilometra oesowego. Do zobaczenia na trasach 26. Rajdu Karkonoskiego – dodał Marcin Chmiel.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group