Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3048
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Załatw sobie „Alibi” na Robson Van Vedis & MJ Holy

Wtorek, 14 lutego 2012, 9:19
Aktualizacja: 9:20
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Załatw sobie „Alibi” na Robson Van Vedis & MJ Holy
Fot. Organizator
Robson Van Vedis & MJ Holy zagrają w sobotę, 18 lutego w klubie Alibi w Jeleniej Górze na imprezie przygotowanej specjalnie z myślą o miłośnikach electro i progressive house. – Ci, którzy przyjdą, mogą spodziewać się wyrafinowanego, klubowego party z dj–ami, których muzyczna historia sięga 1993 roku – mówi Robson Van Vedis.

Robson Van Vedis, a właściwie Robert Kawałko – organizator sobotniej imprezy w klubie Alibi to jeden z prekursorów muzyki elektronicznej w Jeleniej Górze. W latach 90-tych zainicjował szereg projektów związanych z techno czy house; współpracował również z lokalnym radiem jako realizator i prowadzący bloków programowych oraz audycji promujących elektroniczną muzykę taneczną.

– Imprezę w Alibi traktuję jako swego rodzaju powrót na lokalną scenę muzyczną. Tym razem zagram wraz z moim wieloletnim współpracownikiem przy organizacji podobnych imprez, tj. Markiem Świątoniowskim, który wystąpi jako MJ Holy. Na co możecie liczyć? Na zabawę w prawdziwie klubowych klimatach; wyrafinowane party w rytmie electro i progressive house – zachęca Robson Van Vedis. Start, godz. 21.00. Bilety w cenie 10 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group