Dyrektor Anna Szydłowska-Robak podziękowała uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólny rok pełen pracy i zaangażowania. Na zakończenie wszystkim życzono słonecznych, bezpiecznych i udanych wakacji.
Zakończyli rok szkolny i rozpoczęli wakacje
Audio
Czytaj na głos
fot. Jola Igielska
Uczniowie Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych oficjalnie zakończyli rok szkolny 2025/2026. Podczas uroczystości wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla uczniów, którzy osiągali wysokie wyniki w nauce, odnosili sukcesy w konkursach i aktywnie angażowali się w życie szkoły.











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.