Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8488
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Zaginiona odnaleziona. Uciekła, bo bała się kary

Wtorek, 5 lipca 2011, 7:37
Aktualizacja: 7:37
Autor: KMP
Sukcesem zakończyły się poszukiwania 7–letniej dziewczynki z Piechowic. Dziecko wyszło z domu i nikt nie wiedział, co się z nią dzieje. Matka o zaginięciu powiadomiła policję. Po około godzinie funkcjonariusze odnaleźli dziewczynkę całą i zdrową.

W minioną niedzielę oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 7-letniej dziewczynki z Piechowic. Informację o zaginięciu dziecka przekazała matka, która zaniepokoiła się jej zniknięciem.

Oficer dyżurny do poszukiwań dziecka skierował kilka policyjnych patroli, a na numer alarmowy policji dzwoniły osoby, które przekazywały różne informacje dotyczące miejsca pobytu dziewczynki, często bardzo sprzeczne.

Policjanci sprawdzali każdy trop. Po upływie prawie godziny od czasu rozpoczęcia poszukiwań zadzwoniła mieszkanka Piechowic, która poinformowała, że dziewczynka była widziana w okolicach sklepu w Piechowicach Dolnych. Ta informacja wkrótce się potwierdziła. Policjanci odnaleźli siedmiolatkę około 6 km od miejsca zamieszkania.

Dziecko całe i zdrowe wróciło do domu. Dziewczynka oświadczyła, że uciekła z domu, gdyż obawiała się reakcji rodziców, ponieważ zniszczyła jakiś domowy przedmiot. Sprawa ta trafiła do dzielnicowego, który przyjrzy się sytuacji w tej rodzinie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group