Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 3613
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zafajdane parki i chodniki

Poniedziałek, 25 stycznia 2010, 9:00
Aktualizacja: 9:01
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Zafajdane parki i chodniki
Fot. .....
Pewnie zaraz pomyślicie, że nie mamy o czym pisać. Mamy, ale wracający co roku kłopot z nieczystościami pozostawionymi na śniegu przez zwierzęta, wraca jak bumerang i denerwuje naszych Czytelników.

To, co psy narobiły przed śnieżycami, przykryła kołderka białego puchu. Czas robi swoje: śniegu ubywa, a kup przybywa. Parkowe alejki i niektóre chodniki przypominają scenkę z filmu „Dzień świra”. A będzie jeszcze gorzej: kiedy stopnieje śnieg, w całej okazałości ukaże się zafajdany krajobraz.

- Fatalnie jest w Parku Zdrojowym. Po prostu nie można przejść nie wdepnąwszy w odchody – napisał do nas zbulwersowany mieszkaniec Jeleniej Góry. Nie lepiej jest w innych parkach, gdzie – na śniegu – psie kupy bardzo rzucają się w oczy. Jak zwykle ma pretensje do strażników, którzy nie zwracają uwagi na posiadaczy psów, które załatwiają się na samym środku alejki.

Problem wraca co roku i najczęściej jego częściowe rozwiązanie przynoszą wiosenne porządki. Na dłuższą metę walka z miłośnikami czworonogów, którzy nie sprzątają po swoich pupilach, przypomina bój z wiatrakami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (63)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1393
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group