Piątek, 26 czerwca
29°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy

Zabrudzona ścieżka rowerowa już posprzątana [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angelika Grzywacz–Dudek 1 min czytania

– Mimo że inwestycja Osady Śnieżka ma się ku końcowi, to droga rowerowa, która przebiega wzdłuż inwestycji cały czas jest zabrudzona błotem przez ciężarówki z budowy – napisał nasz Czytelnik z prośbą o interwencję w sprawie. Po naszej interwencji Osada Śnieżka z dyrektorem Robertem Węglarzem na czele zareagowała natych

reklamy

- Miejsce jest niebezpieczne ponieważ fragment ścieżki w kierunki Łomnicy przebiega dosyć mocno w dół, więc o upadek łatwo – napisał w e-mailu nasz Czytelnik i dołączył zdjęcia.

Problem zgłosiliśmy dyrekcji Osady Śnieżka, która obiecała, że sprawę wyjaśni. I dyrektor Robert Węgrzyn słowa dotrzymał. Już kilka godzin później otrzymaliśmy informację, że błoto zostało posprzątane, mimo że firma nie ustaliła jeszcze, czy to ciężarówki z jej budowy zabrudziły ścieżkę.

– Sprawa nie jest taka ewidentna, bo w okolicy są również prowadzone inne inwestycje, do których dojeżdża ciężki sprzęt, a u nas ciężarówek i koparek nie ma już od dłuższego czasu, bo teraz prowadzone są prace wykończeniowe wewnątrz budynków – mówi Robert Węglarz dyrektor Osady Śnieżka. – Niezależnie jednak od tego ścieżka została przez nas posprzątana, bo od ustalania winnego ważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo cyklistów – dodał dyrektor Osady.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka