Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7386
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zabrudzona ścieżka rowerowa już posprzątana

Środa, 3 lutego 2016, 7:54
Aktualizacja: 7:57
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Zabrudzona ścieżka rowerowa już posprzątana
Fot. Czytelnik
– Mimo że inwestycja Osady Śnieżka ma się ku końcowi, to droga rowerowa, która przebiega wzdłuż inwestycji cały czas jest zabrudzona błotem przez ciężarówki z budowy – napisał nasz Czytelnik z prośbą o interwencję w sprawie. Po naszej interwencji Osada Śnieżka z dyrektorem Robertem Węglarzem na czele zareagowała natychmiast. Już jest posprzątane!

- Miejsce jest niebezpieczne ponieważ fragment ścieżki w kierunki Łomnicy przebiega dosyć mocno w dół, więc o upadek łatwo – napisał w e-mailu nasz Czytelnik i dołączył zdjęcia.

Problem zgłosiliśmy dyrekcji Osady Śnieżka, która obiecała, że sprawę wyjaśni. I dyrektor Robert Węgrzyn słowa dotrzymał. Już kilka godzin później otrzymaliśmy informację, że błoto zostało posprzątane, mimo że firma nie ustaliła jeszcze, czy to ciężarówki z jej budowy zabrudziły ścieżkę.

– Sprawa nie jest taka ewidentna, bo w okolicy są również prowadzone inne inwestycje, do których dojeżdża ciężki sprzęt, a u nas ciężarówek i koparek nie ma już od dłuższego czasu, bo teraz prowadzone są prace wykończeniowe wewnątrz budynków – mówi Robert Węglarz dyrektor Osady Śnieżka. – Niezależnie jednak od tego ścieżka została przez nas posprzątana, bo od ustalania winnego ważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo cyklistów – dodał dyrektor Osady.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group