Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 3 listopada
Imieniny: Sylwii, Huberta, Marcina
Czytających: 15540
Zalogowanych: 96
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Za złe parkowanie prawie 180 mandatów

Wtorek, 29 stycznia 2019, 13:44
Aktualizacja: Czwartek, 31 stycznia 2019, 6:20
Autor: 112
Jelenia Góra: Za złe parkowanie prawie 180 mandatów
Fot. KMP Jelenia Góra
Od 21 do 24 stycznia policjanci jeleniogórskiej drogówki wspólnie ze strażnikami miejskimi prowadzili w Jeleniej Górze działania dyscyplinujące wobec kierowców, którzy parkowali swoje pojazdy w miejscach niedozwolonych.

Efektem tych działań było ukaranie mandatami 176 kierowców za parkowanie w miejscach niedozwolonych, siedmiu kierowców za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Mundurowi założyli 8 blokad, a 92 osoby pouczyli.

Funkcjonariusze ujawnili między innymi następujące wykroczenia: nieprawidłowe parkowanie na chodniku - 19 kierujących, na przejściu dla pieszych -7, na skrzyżowaniu- 8, na powierzchni wyłączonej - 23 oraz 16 kierujących za nieprawidłowe parkowanie w zatoce autobusowej oraz 90 kierujących na zakazie zatrzymywania się – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Działania te prowadzone będą cyklicznie i policjanci zapowiadają kary, dla tych kierowców, którzy nie będą stosować się do obowiązujących przepisów w tym zakresie.

Twoja reakcja na artykuł?

58
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
5%
Nudzi
1
1%
Smuci
4
5%
Złości
10
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
655
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Likwidacja prac domowych to fiasko?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Zbiornik po wielkim remoncie
 
Koszykówka
Kraków zdobywa Jelenią Górę
 
Aktualności
Awantura na cmentarzu
 
Inne wydarzenia
Bieg Niepodległości wraca na ulice Jeleniej Góry. Szykują się utrudnienia
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group