Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7992
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Za bilet MZK zapłacimy już „komórką”

Poniedziałek, 24 marca 2014, 7:54
Aktualizacja: Sobota, 5 września 2020, 4:13
Autor: SkyCash
Jelenia Góra: Za bilet MZK zapłacimy już „komórką”
Fot. SkyCash
Jest już dostępna najnowsza wersja SkyCash – aplikacji na telefony komórkowe, dzięki której w Jeleniej Górze można m.in. kupować bilety komunikacji miejskiej. Wśród wielu nowości na pierwszy plan wysuwa się możliwość okazywania biletów do kontroli w trybie offline, bez konieczności łączenia się z Internetem.

Mieszkańcy Jeleniej Góry mogą już korzystać ze SkyCash 3.0 – najnowszej wersji uniwersalnego systemu płatności przez komórkę. Poza odświeżoną, bardziej intuicyjną szatą graficzną aktualizacja wprowadza istotne ułatwienie dla osób używających aplikacji do kupowania biletów komunikacji miejskiej, które można teraz okazywać do kontroli bez konieczności łączenia się z Internetem. Użytkownicy mogą wyłączyć połączenie z siecią od razu po skasowaniu biletu. Nie muszą też obawiać się braku możliwości okazania biletu do kontroli w sytuacji, gdy telefon nie ma chwilowo dostępu do Internetu.

Korzystanie z nowej funkcji SkyCash jest bardzo proste. Bezpośrednio po dokonaniu transakcji na pasku powiadomień w telefonie pojawia się ikona zakupionego biletu. Wystarczy jej dotknąć, żeby na ekranie pojawiły się szczegółowe informacje, jak fotokod, nr transakcji czy okres ważności. „Kontrola biletów” jest też dostępna po uruchomieniu aplikacji. Na ekranie telefonu wyświetlony zostaje wtedy komunikat o braku połączenia internetowego wraz z możliwością uruchomienia zakładki w trybie offline.

- Aktualizacja wprowadza nowości, na które czekało wielu naszych użytkowników - powiedział Dariusz Mazurkiewicz, prezes zarządu SkyCash Poland S.A. - Zależy nam na tym, aby SkyCash był rozwiązaniem jak najbardziej uniwersalnym i praktycznym, nie tracąc jednocześnie tak ważnej w płatnościach mobilnych prostoty użytkowania - dodaje Mazurkiewicz.

Korzystanie ze SkyCash jest bezpłatne, a kupowane za jego pomocą bilety nie różnią się cenowo od swoich tradycyjnych odpowiedników, dostępnych w kioskach i automatach. Z najnowszej wersji aplikacji mogą korzystać wszyscy użytkownicy iPhone’ów oraz smartfonów z systemem Android.

Więcej informacji:
www.skycash.com
www.facebook.com/skycash

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group