Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6471
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z wielkim duchem walki – piłkarskie zmagania

Piątek, 5 czerwca 2015, 13:22
Aktualizacja: 13:30
Autor: AP
Jelenia Góra: Z wielkim duchem walki – piłkarskie zmagania
Fot. Organizator
Podobnie jak w zeszłym roku, również i teraz Akademia Piłkarska Chojnik zorganizowała turniej piłkarski z okazji Dnia Dziecka. Zawody rozegrano na boisku KS Chojnik przy Parku Norweskim w Cieplicach. Rozgrywki odbywały się w grupach wiekowych.

W turnieju wzięły udział drużyny: rocznik 2008 i młodsi: Śląsk Wrocław, Lechia Piechowice, SP GOL Jelenia Góra, KS Karkonosze, JTS Jawor, 3 drużyny AP Chojnik oraz rocznik 2005 i młodsi: KS Karkonosze, JTS Jawor, Pogoń Świerzawa, Lotnik Jeżów Sudecki, Olimpia Kowary, 3 drużyny AP Chojnik.

Turniej nie był rozgrywany w konwencji rywalizacji sportowej. Każda drużyna była zwycięską. Mimo przyjęcia takiej formuły, wszystkie mecze były zacięte. Były niesamowite emocje, wspaniałe zaangażowanie i duch walki. Wszyscy młodzi sportowcy otrzymali pamiątkowe medale.

Dodatkowo organizatorzy zadbali o szereg atrakcji. Był bufet, gdzie serwowano: gofry, frytki, kiełbasę z grilla, chleb ze smalcem oraz ciasta. Można było wziąć udział w loterii fantowej z super nagrodami w tym bilety do Term Cieplickich, zaproszenia do Pizzerii Verde w Karpaczu, wejściówki do siłowni Fabryka Fitness Club oraz nagroda główna – Weekend w Pensjonacie „Renifer” w Szklarskiej Porębie dla dwóch osób.

Film Telewizji StrimeoTV

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group