Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2501
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sobótka: „Z turnieju na turniej gra wygląda coraz lepiej”

Wtorek, 8 października 2013, 21:33
Aktualizacja: 21:39
Autor: MDvR
Sobótka: „Z turnieju na turniej gra wygląda coraz lepiej”
Fot. użyczone
Krajowy turniej badmintona w kategorii młodzik młodszy, młodzik, junior młodszy oraz junior został rozegrany 5 października w Sobótce. W imprezie wzięli udział reprezentanci KS Chojnik Jelenia Góra w składzie: Kacper Górniak, Patryk Panasiewicz, Łukasz Cimosz, Piotr Gajda, Dominik Gerlach, Oliwia Socha, Jędrzej Nowak oraz Arkadiusz Słupek.

Turniej okazał bardzo udany dla podopiecznych Adama Słomki i Adama Cimosza. - Ciszą nas dobre wyniki, gra z turnieju na turniej wygląda coraz lepiej czego
potwierdzeniem są wyniki. Chcemy pochwalić wszystkich swoich podopiecznych
za grę -
wyznali szkoleniowcy jeleniogórskich badmintonistów.

Wyniki

Kategoria młodzik młodszy U-13

Gra pojedyncza chłopców
1. Maciej URBANIAK - UKS Kopernik Słupca
2. Kamil KOZERA - UKSMTB Smecz Konin
3. Patryk PANASIEWICZ - KS CHOJNIK Jelenia Góra

Gra podwójna chłopców
1. Maciej URBANIAK - UKS Kopernik Słupca / Kamil KOZERA – UKSMTB Smecz Konin
2. Kacper GÓRNIAK / Patryk PANASIEWICZ - KS CHOJNIK Jelenia Góra
3. Szymon BOJANOWSKI / Jakub MATŁOKA - OTB Lotka Ostrów Wlkp.

Kategoria młodzik U-15

Gra pojedyncza
1. Karol GONTARZ - LUKS Krokus Góralice
2. Piotr GAJDA - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Łukasz CIMOSZ - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra mieszana
1. Łukasz CIMOSZ - KS Chojnik Jelenia Góra / Karolina SZUBERT - KS Match Point Ślęza
2. Dawid PŁOKARZ / Maja GRZESIAK - OTB Lotka Ostrów Wlkp.
3. Bartosz SZYMAJDA / Karolina SZNUROWSKA - UKS 2 Sobótka

Kategoria junior młodszy U-17

Gra pojedyncza chłopców
1. Jędrzej NOWAK - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Krzysztof PIWOWARSKI - UKS 2 Sobótka
3. Dominik GERLACH - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra pojedyncza dziewcząt
1. Agata ISKRA - UKS Unia Bieruń
2. Oliwia SOCHA - KS Chojnik Jelenia Góra
3. Jagoda GOLDWASSER - UKS 2 Sobótka

Gra mieszana
1. Jędrzej NOWAK / Oliwia SOCHA - KS Chojnik Jelenia Góra

Kategoria junior U-19

Gra pojedyncza panów
1. Arkadiusz SŁUPEK - KS Chojnik Jelenia Góra
2. Jan WOLAŃCZYK - KS Match Point Ślęza
3. Sebastian REGEŃCZUK - KS Match Point Ślęza

Gra mieszana
1. Arkadiusz SŁUPEK - KS Chojnik Jelenia Góra / Kinga ROGALSKA - UKS 2 Sobótka

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group