Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 7660
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z dyrektora DODN na doradcę szefa miasta

Poniedziałek, 27 czerwca 2011, 7:28
Aktualizacja: 16:03
Autor: Accipiter/RED
JELENIA GÓRA: Z dyrektora DODN na doradcę szefa miasta
Fot. Archiwum
Zygmunt Korzeniewski, wieloletni szef jeleniogórskiej filii Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, objął funkcję doradcy prezydenta Marcina Zawiły.

Dla posady doradcy prezydenta Zygmunt Korzeniewski (podobnie jak Marcin Zawiła - członek Platformy Obywatelskiej), porzucił fotel dyrektora DODN-u. Przypomnijmy, że gdy prezydentem Jeleniej Góry został Marcin Zawiła, formalnie jego pierwszym doradcą stał się pełniący funkcję rzecznika prasowego Cezary Wiklik, a nowym asystentem został Karol Woliński. Tak więc Korzeniewski od czerwca jest jego drugim doradcą.

Zygmunt Korzeniewski pracował w aparacie wojewódzkim Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w Jeleniej Górze, a po transformacji ustrojowej zbliżył się do środowisk Unii Wolności, gdzie aktywnie działał w tym, co się tyczy edukacji. Był dyrektorem jednej ze szkół zawodowych. Od około 10 lat sprawował funkcję dyrektora filii Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Związał się także z Platformą Obywatelską. Po wygranych przez M. Zawiłę W kuluarowych plotkach był wymieniany jako potencjalny szef wydziału edukacji w urzędzie miasta, a nawet jako kandydat na zastępcę prezydenta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group