Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 8585
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Z czym do zastępcy prezydenta? Prostowanie geodezyjnych zaszłości

Środa, 14 września 2011, 8:59
Aktualizacja: 8:59
Autor: RED
– Miałem okazję rozmawiać w ramach tradycyjnych, poniedziałkowych przyjęć interesantów, z kilkunastoma osobami – powiedział Hubert Papaj, zastępca prezydenta miasta.

– Wbrew potocznym wyobrażeniom nie wszystkie sprawy miała charakter socjalno-bytowy, choć i takich nie brakowało. Jednak większość moich rozmówców przychodziła z problemami związanymi ze sprawami architektury, geodezji, itp. i nie były to skargi na działalność urzędu, a prośby o pomoc w skomplikowanych sytuacjach, m.in. inwestorskich – czytamy w komunikacie urzędu miasta w Jeleniej Górze.

Wielu rozmówców, nie tylko w miniony poniedziałek, zwraca się do Urzędu Miejskiego w Jeleniej Górze z prośbą o „wyprostowanie” zaszłości, związanych z podziałem geodezyjnym działek, przesunięciami terminów, itp. Problemy te wykraczają poza rutynowe decyzje wydziałów, odbiegają od procedur, wymagają indywidualnych rozstrzygnięć, złożenia dodatkowych dokumentów, uzasadniających odmienność postępowania, stąd poniedziałkowe (a także wiele sobotnich przyjęć interesantów przez Marcina Zawiłę, prezydenta Jeleniej Góry) są niezbędnym uzupełnieniem pracy magistratu, najczęściej wymagającym niekonwencjonalnych rozstrzygnięć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group