Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5422
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Z czterech stron miasta – Świńska grypa – dżuma XXI wieku? Władza ma to gdzieś!

Wiadomości: Pałac Paulinum
Czwartek, 30 kwietnia 2009, 23:17
Aktualizacja: 0:59
Autor: Jelonka.com
Fot. MT
Choroba, która pojawiła się niedawno temu w Meksyku, wywołała strach na całym świecie. Jest już w Europie, między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Hiszpanii. Czy dotrze do Polski? Jelonka.com zaprosiła do studia z Czterech Stron Miasta gości zajmujących się ochroną zdrowia.

Wiktor Marconi rozmawiał z dyrektorem jeleniogórskiego SANEPID-u Ewą Czyżewską, rzecznikiem Łużyckiego Oddziału Straży Granicznej, kapitan Joanną Woźniak i doktorem Grzegorzem Gąszczykiem z Centrum Pulmonologii w Karpaczu.

Do studia mimo zaproszenia nie dotarł szef zarządzania kryzysowego w Jeleniej Górze, Włodzimierz Belta. Wynika z tego, że odpowiedzialne służby nie interesują się poziomem bezpieczeństwa mieszkańców miasta. Zapraszamy do oglądania – Świńska grypa – dżuma XXI wieku? Władza ma to gdzieś!.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Zdziwiony 1-05-2009 1:30
Nie ma co się dziwić ,że władza ma to gdzieś ,bo nasza władza jest przecież święta i nie zajmuję się problemami ziemskimi.Ponadto doskonale wie i zdaje sobie sprawę jak tu powiedział pan Marconi jest to temat zastępczy .Atakowanie PiS przez PO znudziło już wszystkich i nie robi na większości wrażenia,więc trzeba było wymyślić coś innego ,a że się trafiła ta grypa to czemu nie użyć jej.A okazuje się ,że pierwsze przypadki występowania tej grypy w Meksyku były już odnotowane w miesiącu październiku 2008 roku,dlaczego tyle miesięcy czekano ,aby o tym w Polsce poinformować niech każdy sobie sam odpowie:))
~ewcia34 1-05-2009 8:40
to tylko w polsce władza ma wszystko gdzies-nie przejmuja sie niczym!!!
~ 1-05-2009 11:00
Cała Świńska Grypa to brednia. Więc przynajmniej nasza władza słusznie robi mając to gdzieś. Poczytajcie najpierw o całej tej świńskiej grypie, bo to nie pandemia grypy nam grozi tylko medialne szaleństwo, które manipuluje społeczeństwem.
rymcycymcy 1-05-2009 11:12
Mam lekki kaszel i świńskie myśli ...czy możliwe że złapałem tą pandemię ? ;)
~jolcia 1-05-2009 12:08
A może w ramach odpoczynku światecznego porozmawiamy dzisiaj o nogach tej pani na zdjęciu? Otwieram dyskusję...
~olo 1-05-2009 12:19
nie tylko u nas na calym swecie jest gnoj,tylko tak wyglada tv ze za granica jest ok

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group