Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9117
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Z Bolkiem i Lolkiem dookoła świata – ruszają poranki w „Muflonie”

Wtorek, 16 września 2014, 8:08
Aktualizacja: 8:11
Autor: Jel
Jelenia Góra: Z Bolkiem i Lolkiem dookoła świata – ruszają poranki w „Muflonie”
Fot. Organizator
Po wakacyjnej przerwie rozpoczyna się kolejny cykl Poranków Rodzinnych – z nowymi książeczkami, nowymi pomysłami, mnóstwem niezwykłych zabaw i ciekawych warsztatów. Pierwsze spotkanie już w niedzielę 28 września o godz. 12.00!

- W tym roku razem z Bolkiem i Lolkiem wyruszymy w podróż dookoła świata - podczas bajkowych przygód poznamy kontynenty, kraje bliskie i dalekie oraz kulturę i zwyczaje ludzi, którzy w nich mieszkają. Spotkamy ducha szkockiego zamku, legendarnego Yeti ukrywającego się w Himalajach, groźnego goryla mieszkającego u stóp Kilimandżaro, popłyniemy rzeką Orinoko i zatańczymy Zorbę na greckim Olimpie – informują organizatorzy.

- Wrześniowe spotkanie zaczniemy w Egipcie - Bolek i Lolek zaprowadzą nas do piramidy pełnej niebezpiecznych labiryntów. Odkryjemy tajemnicę faraona, dowiemy się dlaczego mumie noszą bandaże, kto kąpał się w mleku i co na pustyni robi fatamorgana. Nie zabraknie też warsztatów plastycznych, zabaw i niespodzianek - dodają.

Wstęp: 10zł za dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Liczba miejsc ograniczona - Prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów. Uwaga! Ważność rezerwacji wynosi trzy dni -“ prosimy o terminowe regulowanie należności – podkreślają organizatorzy.

Sprzedaż biletów i rezerwacje w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group