Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 3285
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wytwarzał narkotyki, a także nimi handlował

Czwartek, 27 grudnia 2018, 15:11
Aktualizacja: Sobota, 29 grudnia 2018, 6:14
Autor: Jel
Region: Wytwarzał narkotyki, a także nimi handlował
Fot. Użyczone
Do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze trafił akt oskarżenia przeciwko Danielowi J., któremu zarzucono szereg przestępstw z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, w tym uprawę konopi indyjskich, wytwarzanie znacznych ilości środków odurzających, posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowej oraz sprzedaż narkotyków.
- 9 sierpnia 2018 roku funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bolkowie na terenie powiatu jaworskiego ujawnili plantację marihuany. Zatrzymano wówczas Daniela J. i przeprowadzono przeszukanie jego posesji, ujawniając między innymi sadzonki konopi indyjskich, z których można było wytworzyć ponad pół tysiąca porcji handlowych, a także gotowy, wytworzony już narkotyk stanowiący ponad 400 porcji. Daniel J. posiadał także przy sobie ponad 14 gram metamfetaminy. Ponadto, w toku prowadzonego przez Prokuraturę Okręgową w Jeleniej Górze śledztwa ustalono, że podejrzany sprzedał narkotyki co najmniej trzydziestu osobom – informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, prokurator Tomasz Czułowski.
26-latek początkowo przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów, jednak w kolejnych wyjaśnieniach zmieniał prezentowaną przez siebie wersję.

W sprawie ustanowiono zabezpieczenie majątkowe na sumę 155.630,00 złotych, zatrzymując pieniądze ujawnione przy oskarżonym.

Podejrzany nie był wcześniej karany sądownie. Zarzucone mu przestępstwa zagrożone są karą pozbawienia wolności w wymiarze od 3 do 15 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

7
39%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
11%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
8
44%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group