Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7400
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wyszkolą i pomogą

Poniedziałek, 27 marca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Regionalny Ośrodek Szkoleniowy EFS prowadzony przez Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza do udziału w Jeleniogórskiej Szkole Europejskiego Funduszu Społecznego.

– Oferujemy szkolenia oraz możliwość opracowania indywidualnego planu działań zmierzających do stworzenia projektu finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego – poinformowali organizatorzy.

Szkoła Europejskiego Funduszu Społecznego obejmuje dwa moduły – szkoleniowy i doradczy.
Zajęcia z pierwszego przewidziano na dni od 10 do 11 kwietnia. Dotyczyć będą tworzenia projektu do Europejskiego Funduszu Społecznego.
W dniach 12 – 13 kwietnia kursanci będą rozmawiali o przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu i zastosowaniu instrumentów pomocy społecznej w projektach wspólfinansowanych z EFS.

Grupa szkoleniowa liczyć będzie 20 osób. Szkolenia prowadzone będą przez wykwalifikowanych trenerów.
Szkolenia będą miały miejsce w Jeleniej Górze przy ul. Grabowskiego 7, w Sali nr 11 (siedziba Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych).

Moduł konsultacyjno-doradczy będzie dotyczył bezpośredniego, dopasowanego do potrzeb odbiorców doradztwa z zakresu, między innymi, tworzenia strategii finansowania pomysłu, wniosku, harmonogramu projektu i budżetu.

Warunkiem ukończenia szkoły jest uczestnictwo w obu szkoleniach oraz skorzystanie z doradztwa.
Absolwenci otrzymają dyplomy poświadczające ukończenie Jeleniogórskiej Szkoły Europejskiego Funduszu Społecznego zawierające wykaz zagadnień poruszanych na szkoleniach oraz zakres czasowy szkoleń i doradztwa.
Informacje na temat szkoły można uzyskać pod numerem telefonu (074) 666 22 29 oraz na stronie internetowej: www.roszefs.rcwip.pl

Uczestnictwo jest bezpłatne, organizatorzy zapewniają poczęstunek w trakcie szkoleń. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z ewentualnym dojazdem lub noclegiem.
Szkolenia w Jeleniej Górze są organizowane we współpracy z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group