Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 2593
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wystrzałowy sylwester przy ratuszu

Środa, 25 listopada 2009, 8:04
Aktualizacja: Czwartek, 26 listopada 2009, 7:43
Autor: Mar
JELENIA GÓRA: Wystrzałowy sylwester przy ratuszu
Fot. TEJO
Wzorem ubiegłego roku będzie hucznie na placu Ratuszowym. Jeleniogórzanie powitają w Rynku Nowy Rok 2010 na wspólnej, plenerowej zabawie. Na centralnym placu miasta będzie wesoło, głośno i muzycznie. Na północ zapowiadany jest pokaz ogni sztucznych, jakich jeszcze w centrum nie było.

Ognie poszybują w niebo z dachu budowanej właśnie galerii handlowej przy ulicy Jasnej, oraz, po raz pierwszy, z wieży ratusza. Jak zapowiadają organizatorzy: niezapomniane wrażenia zapewnione.

Tak będzie o północy, gdy przywitamy Nowy Rok. O tej porze noworoczne życzenia złoży mieszkańcom prezydent Marek Obrębalski. Wcześniej i później wystąpią: czeska grupa o nazwie „Fireball”, która pokaże połączenie cyrkowych sztuczek, wygłupów i niezłej muzyki. Po nich wystąpi jeleniogórski zespół tańca orientalnego „Power Dance”. Na scenie pojawi się też kolejne wcielenie Elvisa Presleya z zespołem. Elvis zaśpiewa nieśmiertelne przeboje swojego idola.

– Całość ma kosztować około 60 tysięcy złotych, z czego ponad połowa to pieniądze od sponsorów – wyjaśnia zastępca prezydenta Jeleniej Góry, Miłosz Sajnog. – Szczegóły organizacyjne jeszcze są dogadywane, więc możliwe będą jeszcze jakieś zmiany.

Całość spinać będą DJ Muzycznego Radia, którzy grać będą największe przeboje tego roku. Zabawa potrwa co najmniej do godziny 1 1 stycznia 2010.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group