Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 5388
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wystawa Inspiracje w Książnicy Karkonoskiej

Wtorek, 9 kwietnia 2019, 8:20
Aktualizacja: Środa, 10 kwietnia 2019, 15:08
Autor: Rzemiosła
Jelenia Góra: Wystawa Inspiracje w Książnicy Karkonoskiej
Fot. Użyczone/Rzemiosła
W Książnicy Karkonoskiej otwarto 5 kwietnia wystawę „Inspiracje”. Na wystawie zobaczyć można prace uczniów Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze, kształcących się na kierunku Technik fotografii i multimediów oraz na specjalizacji Fotografia artystyczna w Liceum Plastycznym.

Licznie zgromadzona młodzież mogła oglądać prace powstałe w różnych technikach. Fotografie uzyskiwane drogą cyfrowego montażu, cyjnotypii czy grafiki komputerowej.

Prezentowane prace wskazują na dużą pomysłowość i wyobraźnię tak ważną w każdej dziedzinie sztuki. Wystawa ma na celu pokazanie obecnych możliwości młodych twórców i zachęcenie ich do dalszej aktywności w tej dziedzinie.

Organizatorzy zachęcają do obejrzenia tej ekspozycji.

W wystawie udział wzięli: Daria Filipska, Beata Gurak, Aleksander Jasik, Emilia Kobyłecka, Melani Meres, Katarzyna Mosiądz, Błażej Recki, Natalia Rubis, Wiktoria Szczerba, Oliwia Szczodrak, Natalia Tarka, Klaudia Trojanowska, Amelia Wesołowska, Gabriela Węsek, Aleksandra Wrońska, Danił Zagajewski i Gabriela Zając.

Twoja reakcja na artykuł?

5
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group