Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 6072
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Barcinek/region: Wystąpią dla Patrycji Jaśków

Piątek, 17 czerwca 2011, 7:37
Aktualizacja: 7:41
Autor: Angela
Barcinek/region: Wystąpią  dla Patrycji Jaśków
Fot. Organizatorzy
W najbliższą niedzielę (19 czerwca br.) o godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej w Barcinku odbędzie się koncert charytatywny dla Patrycji Jaśków. Wystąpią na nim: zespół rockowy Stearise, Kabaret ADeHaDe, satyryk Jacek Ziobro i organizatorzy – grupa „The Presja”. Cały dochód będzie przeznaczony na protezę prawej ręki dla dziewczynki.

Wstęp na ten niezwykły koncert będzie kosztował zaledwie 5 zł od osoby. Liczy się jednak każdy grosz. Pieniądze są bowiem potrzebne na protezę prawej ręki dziewczynki, która obecnie chodzi do piątej klasy jednej z jeleniogórskich szkół podstawowych. Na jej rzecz zorganizowano już m.in. kwietniowy koncert w Orient Expresie, ale wciąż nie udało się zebrać całej potrzebnej kwoty. Warto więc pojechać w ten weekend do Barcinka, dobrze się bawić, a przy tym pomóc Patrycji.

- Zarówno nas, jak i tych, którzy przyjdą na koncert będzie to kosztowało niewiele, a może tak bardzo pomóc. Warto zrobić coś dobrego dla innych, bo kiedyś sami możemy potrzebować pomocy - mówi Eliza Niebieszczańska z grupy „The Presja”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group