Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9346
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Wyspa ożyła

Wtorek, 13 lipca 2021, 7:07
Autor: WAC
Kowary: Wyspa ożyła
Fot. Filip Tkacz
Mieszkańcy Kowar oraz odwiedzający to miasto turyści mogą już korzystać z atrakcji nowo otwartego ośrodka rekreacyjnego „Wyspa” w Kowarach.

Szansa na nowe życia dla tego przez wiele lat opuszczonego i zdegradowanego terenu Kowar pojawiła się po jego wydzierżawieniu na 30 lat przez Miasto prywatnemu inwestorowi. Przeprowadzone w tym miejscu w ostatnich miesiącach prace sprawiły, że ten obszar miasta diametralnie zmienił swoje oblicze, stając się kolejną atrakcją Kowar.

Goście "Wyspy" mogą między innymi popływać rowerami wodnymi i kajakami, wypocząć na plaży, pograć w siatkówkę plażową, przespacerować się pływającymi pomostami i zjeść posiłek w restauracji. Na dzieci czekają huśtawki i domki na drzewach, wodne zjeżdżalnie, trampoliny i inne atrakcje.

Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego prac jakie zostały wykonane przez dzierżawcę „Wyspy” - mówi burmistrz Kowar Elżbieta Zakrzewska. - Cieszę się, że ten teren, który przez lata był zaniedbany, teraz podobnie jak Park Miniatur, Sztolnie Kowary czy też Muzeum Sentymentów stał się kolejną atrakcją Kowar. Liczę, że przyciągnie on do naszego miasto nowych turystów oraz inwestorów.

Twoja reakcja na artykuł?

197
79%
Cieszy
18
7%
Hahaha
4
2%
Nudzi
5
2%
Smuci
5
2%
Złości
20
8%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (59)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
896
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group