Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 2705
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wyścig błotnym torem na zakończenie Mud Party

Niedziela, 6 lipca 2014, 7:32
Aktualizacja: Poniedziałek, 7 lipca 2014, 7:32
Autor: Przemek Kaczałko
Region: Wyścig błotnym torem na zakończenie Mud Party
Fot. Tomasz Raczyński
Off–road'owcy zakończyli swoje zmagania na bezdrożach Jeleniej Góry i okolic. 30 godzin rywalizacji uświetnili wyścigiem w torze błotnym, który został specjalnie przygotowany w Cieplicach. Ogłoszenie wyników i dekoracja – dzisiaj (6. lipca) od godz. 12:00 na stadionie przy ul. Lubańskiej.

Przypomnijmy, uczestnicy Mud Party mieli do pokonania wiele trudnych odcinków, jak chociażby odstojniki Celwiskozy, tereny Rakownicy, poligonu, Karpniki, czy okolice „Balatonu”. Podczas 30 godzin rywalizacji zbierali pieczątki, które w przeliczeniu na punkty wyłonią zwycięzców w poszczególnych klasach. Ogłoszenie wyników i dekoracja już dzisiaj (6. lipca) od godz. 12:00 na stadionie przy ul. Lubańskiej.

W sobotnim pokazie na torze błotnym nie brakowało widowiskowych przejazdów, organizator (Jeep-surviwal) porwał też do wyścigu w błocie kibiców, którzy rywalizowali o skok ze spadochronem. Po zawodach wszyscy uczestnicy, a także tłumy mieszkańców ustawili się pod sceną usytuowaną na bocznym boisku stadionu MOS-u, gdzie gwiazdą wieczoru był zespół Weekend. Był to debiut Weekendu w Jeleniej Górze i jak było widać, disco polo ma w naszym regionie wielu fanów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group