Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 8604
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Wyprawka od starostwa dla małego Jasia

Wtorek, 9 lutego 2021, 8:01
Autor: WAC
Powiat: Wyprawka od starostwa dla małego Jasia
Fot. WAC
Przedmioty przydatne przy pielęgnacji noworodka: kocyk, rożek, zabawki oraz mata sensoryczna znalazły się w wyprawce, którą Starostwo Powiatowe ufundowało dla pierwszego dziecka urodzonego w powiecie karkonoskim.
Zmiana nazwy powiatu to wielkie święto i wydarzenie – mówi starosta karkonoski Krzysztof Wiśniewski. - W związku z tym przygotowaliśmy wiele sympatycznych akcentów. Między innymi były prezenty dla pierwszych interesantów, których obsłużyliśmy w 2021 roku. Wpadliśmy też na pomysł, aby przywitać i uhonorować pierwszego obywatela naszego powiatu.

Małym szczęściarzem, który jako pierwszy przyszedł na świat w powiecie, po jego zmianie nazwy z jeleniogórski na karkonoski, był Jan Terlecki z gminy Stara Kamienica. Jaś, który z tej okazji otrzymał okazałą wyprawkę od samorządu powiatowego, urodził się 2 stycznia o godzinie 10.00. W imieniu malucha prezenty odebrała wczoraj (8.02) jego mama Paula.

Pojawienie się Jasia w naszej rodzinie to wielka radość, bo ma on już siostrę, a zawsze z mężem chcieliśmy też mieć synka – mówi P. Terlecka. - Nie spodziewaliśmy się takiego wyróżnienia od powiatu, bo Jaś urodził się jak wiele innych dzieci, ale miał ten fart i dostał prezent. Rzeczy z wyprawki na pewno nam się przydadzą, jest ona na bardzo wysokim poziomie. Jasiowi życzymy, aby rósł zdrowy, a o resztę jako rodzice sami zadbamy.

Twoja reakcja na artykuł?

29
53%
Cieszy
14
25%
Hahaha
1
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
7%
Złości
7
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
850
Tak
21%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group