Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 5765
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wypadek na Wolności – ulica nieprzejezdna

Czwartek, 11 grudnia 2008, 10:05
Aktualizacja: Piątek, 12 grudnia 2008, 8:26
Autor: Mar
JELENIA GÓRA: Wypadek na Wolności – ulica nieprzejezdna
Wskutek zdarzenia drogowego poniżej MPGK, najdłuższa ulica w mieście była nieprzejezdna. Uszkodzone auta zablokowały wszystkie cztery pasy. W korku stały autobusy MZK. Policja prowadziła auta objazdami.

W samochód marki mazda, skręcający w ulicę nadbrzeżną z impetem uderzył mercedes. Mazda przeleciała na przeciwległe pasy ruchu, wprost pod jadące w dół, od strony MPGK samochody. Dwa z nich uderzyły w rozbity pojazd.

Pasażerka mazdy z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, natomiast na miejscu trwały czynności dochodzeniowe. W tym czasie wszystkie cztery pasy ruchu były zablokowane. Pasażerowie komunikacji miejskiej wysiadali obok autokomisu i przechodzili do drugiego autobusu czekającego niedaleko MPGK. Podobnie było z pasażerami jadącymi w kierunku Cieplic i Sobieszowa.
Natomiast kierowcy samochodów, które zawracały przed policyjnymi blokadami jechali objazdem przez ulicę Powstańców Wielkopolskich, Spółdzielczą i Lubańską. Na tej ostatniej kierowcy czekali przed światłami na przejeździe kolejowym nawet pół godziny, a kolejka samochodów sięgała składu drewna.
Sprawcą wypadku jest kierowca mercedesa, 70 letni mężczyzna, który nie zachował należytej ostrożności. Został ukarany 500 złotowym mandatem i 6 punktami karnymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (47) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group